Piraci na pokład!

Bum cyk cyk i rata rata, nie ma to jak los pirata … Na pokład naszego szalonego szkolnego pirackiego statku w ostatnią sobotę zawitało mnóstwo piratów! Był nawet jeden pirat…drogowy. W rytm szalonych nut narzucanych przez Czarną Inez /Justynę Kosmulską oczywiście/ skakali, tańczyli, wirowali, jednym słowem doskonale się bawili. [end]Wybraliśmy najlepszego tancerza klasowego, graliśmy w gorące krzesła a jak nasze pirackie brzuchy były puste napełniliśmy je pysznymi pączkami. Koniecznie obejrzyjcie fotorelację w naszej galerii!Ahoj Piraci!

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny