Piraci na pokład!

Bum cyk cyk i rata rata, nie ma to jak los pirata … Na pokład naszego szalonego szkolnego pirackiego statku w ostatnią sobotę zawitało mnóstwo piratów! Był nawet jeden pirat…drogowy. W rytm szalonych nut narzucanych przez Czarną Inez /Justynę Kosmulską oczywiście/ skakali, tańczyli, wirowali, jednym słowem doskonale się bawili. [end]Wybraliśmy najlepszego tancerza klasowego, graliśmy w gorące krzesła a jak nasze pirackie brzuchy były puste napełniliśmy je pysznymi pączkami. Koniecznie obejrzyjcie fotorelację w naszej galerii!Ahoj Piraci!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!