Bum cyk cyk i rata rata, nie ma to jak los pirata … Na pokład naszego szalonego szkolnego pirackiego statku w ostatnią sobotę zawitało mnóstwo piratów! Był nawet jeden pirat…drogowy. W rytm szalonych nut narzucanych przez Czarną Inez /Justynę Kosmulską oczywiście/ skakali, tańczyli, wirowali, jednym słowem doskonale się bawili. [end]Wybraliśmy najlepszego tancerza klasowego, graliśmy w gorące krzesła a jak nasze pirackie brzuchy były puste napełniliśmy je pysznymi pączkami. Koniecznie obejrzyjcie fotorelację w naszej galerii!Ahoj Piraci!

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

