Sobota w klasie 6AB

W ostatnią sobotę w klasie 6AB pracowaliśmy nad tematem: Jak odkodować swoje życie? Uczniowie w kreatywny sposób próbowali odnaleźć swoje pasje, określić mocne strony i odkryć drzemiące w nich talenty. Zapał i zaangażowanie uczniów przerodziły te zajęcia w niezwykle rozwijającą lekcję, przydatną w życiu każdemu nastolatkowi. [end]Na trzeciej godzinie języka polskiego mieliśmy również specjalne wydarzenie, zorganizowane dla naszego kolegi Oskara, który wraca do Polski. Uczniowie przygotowali pożegnalne kartki, raczyliśmy się cukierkami, a sam Oskar improwizował, grając dla nas na pianinie. To była niezapomniana sobota w Szkole SEN.