Sobota w klasie 6AB

W ostatnią sobotę w klasie 6AB pracowaliśmy nad tematem: Jak odkodować swoje życie? Uczniowie w kreatywny sposób próbowali odnaleźć swoje pasje, określić mocne strony i odkryć drzemiące w nich talenty. Zapał i zaangażowanie uczniów przerodziły te zajęcia w niezwykle rozwijającą lekcję, przydatną w życiu każdemu nastolatkowi. [end]Na trzeciej godzinie języka polskiego mieliśmy również specjalne wydarzenie, zorganizowane dla naszego kolegi Oskara, który wraca do Polski. Uczniowie przygotowali pożegnalne kartki, raczyliśmy się cukierkami, a sam Oskar improwizował, grając dla nas na pianinie. To była niezapomniana sobota w Szkole SEN.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a