Szusujemy na Jamrozowej Polonie

Drodzy rodzice spieszymy donieść że żyjemy i całkiem świetnie się bawimy podczas ferii zimowych w Jamrozowej Polanie. Wszyscy początkujący narciarze raportują zdolność samodzielnego pokonywania ośnieżonych stoków, 7-osobowa grupa miłośników snowboardu, pod wodzą trenera Zdebiaka, sieje postrach na trasach zjazdowych. [end]Nasi młodzi miłośnicy zimowego szaleństwa szusują 2 razy dziennie (łącznie aż 6 godzin jeżdżenia), w przerwach udając się na pyszne posiłki i krótki odpoczynek, krótki, bo kto by chciał odpoczywać w takich pięknych okolicznościach przyrody!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!