WOŚP 2020

Już w tę sobotę – 11 stycznia 2020 – świętujemy 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Liczymy na Waszą obecność i wielkie serca.[end]Atrakcje, jakie czekają na Was podczas naszego Rodzinnego WOŚPOWEGO pikniku:Wyjątkowi goście: Robert Korzeniowski i Roman Paszke!Ponadto:*licytacja skoku ze spadochronem, rodzinnego rejsu żeglarskiego po Zatoce dublińskiej,*warsztaty z rysunku u Pawła Jasińskiego*koło fortuny – każdy los wygrywa!*losowanie: darmowych lekcji pływania w ISwim Academy Dublin, darmowe treningi w FC Blue Magic Academy voucher na 12 muffin od The Flowey`s Cup-n-cake, kurs fotograficzny od bartphotographic.ieTakże:- bezcenna okazja na udział w 800m chodzie sportowym z udziałem mistrza świata oraz mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego,- warsztaty żeglarskie z kapitanem jachtowym Romanem Paszke,- wirtualne skoki spadochronowe,- motocyklowe emocje,- Zumba z Justyna Zumba,- weterani Misji Pokojowej ONZ,- kącik malucha – malowanie twarzy, kolorowanki,- portret w 3 minuty dla każdego,- jedzeniowy zawrót głowy: jak zawsze pyszności od Monica`s Catering, ale także naleśniki, nieziemskie ciasta,- najlepsza kawa, czyli Meastelo,- harcerska grochówka,- i inne wspaniałe niespodzianki.Widzimy się 11 stycznia 2020 r.!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!