Wigilia szkolna – czas radości

Suto zastawiony stół, wspólne kolędowanie, górale, doskonałe humory i radość bijąca od wszystkich czekających na ten wyjątkowy czas w roku, to już nieodłączna część Wigilii w naszej szkole. Życzenia Wesołych świąt to z kolei najczęściej padające dzisiaj słowo. Wigilia szkolna, jak co roku zgromadziła wielu uczniów, rodziców, ale również gości odwiedzających rodziny na święta. Cieszymy się, że rok w rok możemy wspólnie świętować i celebrować nadchodzące święta Bożego Narodzenia. [end]Z tego miejsca chcielibyśmy życzyć wszystkim uczniom i rodzicom błogosławionych, spokojnych, wyspanych, radosnych, poleniuchowanych świąt! Wracajcie do nas wypoczęci!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a