Wigilia szkolna – czas radości

Suto zastawiony stół, wspólne kolędowanie, górale, doskonałe humory i radość bijąca od wszystkich czekających na ten wyjątkowy czas w roku, to już nieodłączna część Wigilii w naszej szkole. Życzenia Wesołych świąt to z kolei najczęściej padające dzisiaj słowo. Wigilia szkolna, jak co roku zgromadziła wielu uczniów, rodziców, ale również gości odwiedzających rodziny na święta. Cieszymy się, że rok w rok możemy wspólnie świętować i celebrować nadchodzące święta Bożego Narodzenia. [end]Z tego miejsca chcielibyśmy życzyć wszystkim uczniom i rodzicom błogosławionych, spokojnych, wyspanych, radosnych, poleniuchowanych świąt! Wracajcie do nas wypoczęci!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!