Spotkanie z naszymi pisarkami

W ubiegłą sobotę odbyło się spotkanie klas trzecich z paniami Laurą Barszczewicz i Justyną Kosmulską, nauczycielkami języka polskiego w Szkole SEN. Spotkanie dotyczyło twórczości literackiej i zawodu pisarza. Pani Laura, autorka prozy, opowiedziała dzieciom, w jaki sposób pisać opowiadania i jak łatwo z nich potem wydać książkę, Pani Justyna podzieliła się z dziećmi metodami na napisanie dobrego wiersza i zdradziła tajniki warsztatu pracy poety. [end]Spotkanie poprowadziła Pani Joanna Konstantynowicz, pomysłodawczyni wydarzenia. Towarzyszyło mu podpisywanie przez autorki własnoręcznie wykonanych książeczek przez uczniów klas trzecich. Fotorelacja z wydarzenia szkolnego – Joanna Drążewska.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!