Spotkanie z naszymi pisarkami

W ubiegłą sobotę odbyło się spotkanie klas trzecich z paniami Laurą Barszczewicz i Justyną Kosmulską, nauczycielkami języka polskiego w Szkole SEN. Spotkanie dotyczyło twórczości literackiej i zawodu pisarza. Pani Laura, autorka prozy, opowiedziała dzieciom, w jaki sposób pisać opowiadania i jak łatwo z nich potem wydać książkę, Pani Justyna podzieliła się z dziećmi metodami na napisanie dobrego wiersza i zdradziła tajniki warsztatu pracy poety. [end]Spotkanie poprowadziła Pani Joanna Konstantynowicz, pomysłodawczyni wydarzenia. Towarzyszyło mu podpisywanie przez autorki własnoręcznie wykonanych książeczek przez uczniów klas trzecich. Fotorelacja z wydarzenia szkolnego – Joanna Drążewska.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto