Wigilia 2019

Wigilia szkolna już w najbliższą sobotę o godzinie 14:30, tradycyjnie na sali gimnastycznej! Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół. Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2019.Podobnie jak w ubiegłym roku będzie coś dla „ducha” – inscenizacja, kolędy, tańce oraz coś dla „ciała” – pyszny barszcz, krokiety, ciasteczka owsiane, kawa, herbata.[end]Wigilia w całości – smakowite co nieco, dekoracje, oprawa muzyczna, inscenizowane kolędowanie – będzie przygotowana przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli. Zawsze jednak prosimy o dodatkowe słodkości w postaci ciast lub słodyczy. I nigdy się nie zawiedliśmy, mamy nadzieje że i tak będzie w tym roku. Ciasta i słodycze prosimy dostarczyć do szkoły rano lub przed 14.30 na salę gimnastyczną.W trakcie Wigilii odbędzie się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY w budynku irlandzkim – Colaiste Mhuire do godziny 13.00, a później na sali gimnastycznej w godzinach 14.00 – 16.00 . Wystawione zostaną polskie książki świąteczne – szczególnie polecamy tytuły dla dzieci, doskonały prezent pod choinkę. Serdecznie zapraszamy!Szczegóły organizacyjne dotyczące tego wyjątkowego dnia otrzymają Państwo drogą mailową.Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!