Wigilia 2019

Wigilia szkolna już w najbliższą sobotę o godzinie 14:30, tradycyjnie na sali gimnastycznej! Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół. Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2019.Podobnie jak w ubiegłym roku będzie coś dla „ducha” – inscenizacja, kolędy, tańce oraz coś dla „ciała” – pyszny barszcz, krokiety, ciasteczka owsiane, kawa, herbata.[end]Wigilia w całości – smakowite co nieco, dekoracje, oprawa muzyczna, inscenizowane kolędowanie – będzie przygotowana przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli. Zawsze jednak prosimy o dodatkowe słodkości w postaci ciast lub słodyczy. I nigdy się nie zawiedliśmy, mamy nadzieje że i tak będzie w tym roku. Ciasta i słodycze prosimy dostarczyć do szkoły rano lub przed 14.30 na salę gimnastyczną.W trakcie Wigilii odbędzie się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY w budynku irlandzkim – Colaiste Mhuire do godziny 13.00, a później na sali gimnastycznej w godzinach 14.00 – 16.00 . Wystawione zostaną polskie książki świąteczne – szczególnie polecamy tytuły dla dzieci, doskonały prezent pod choinkę. Serdecznie zapraszamy!Szczegóły organizacyjne dotyczące tego wyjątkowego dnia otrzymają Państwo drogą mailową.Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów