Wigilia 2019

Wigilia szkolna już w najbliższą sobotę o godzinie 14:30, tradycyjnie na sali gimnastycznej! Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół. Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2019.Podobnie jak w ubiegłym roku będzie coś dla „ducha” – inscenizacja, kolędy, tańce oraz coś dla „ciała” – pyszny barszcz, krokiety, ciasteczka owsiane, kawa, herbata.[end]Wigilia w całości – smakowite co nieco, dekoracje, oprawa muzyczna, inscenizowane kolędowanie – będzie przygotowana przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli. Zawsze jednak prosimy o dodatkowe słodkości w postaci ciast lub słodyczy. I nigdy się nie zawiedliśmy, mamy nadzieje że i tak będzie w tym roku. Ciasta i słodycze prosimy dostarczyć do szkoły rano lub przed 14.30 na salę gimnastyczną.W trakcie Wigilii odbędzie się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY w budynku irlandzkim – Colaiste Mhuire do godziny 13.00, a później na sali gimnastycznej w godzinach 14.00 – 16.00 . Wystawione zostaną polskie książki świąteczne – szczególnie polecamy tytuły dla dzieci, doskonały prezent pod choinkę. Serdecznie zapraszamy!Szczegóły organizacyjne dotyczące tego wyjątkowego dnia otrzymają Państwo drogą mailową.Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a