Odwiedziny Mikołaja

Każde dziecko wie, że jak się jest grzecznym przez cały rok, to Mikołaj jest bardzo hojny i przynosi wymarzone prezenty. Nasze dzieci musiały być bardzo grzeczne, ponieważ już od samego rana Mikołaj uwijał się w całej szkole, by w pocie czoła rozdać mnóstwo prezentów. W takich chwilach nawet nasze nastolatki zapominają o tym, że są już przecież „prawie” dorośli i chętnie przyjmują słodycze od pana w czerwonym kubraczku. [end]Mikołajowi dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok, dzieci na pewno będą grzeczne!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!