Odwiedziny Mikołaja

Każde dziecko wie, że jak się jest grzecznym przez cały rok, to Mikołaj jest bardzo hojny i przynosi wymarzone prezenty. Nasze dzieci musiały być bardzo grzeczne, ponieważ już od samego rana Mikołaj uwijał się w całej szkole, by w pocie czoła rozdać mnóstwo prezentów. W takich chwilach nawet nasze nastolatki zapominają o tym, że są już przecież „prawie” dorośli i chętnie przyjmują słodycze od pana w czerwonym kubraczku. [end]Mikołajowi dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok, dzieci na pewno będą grzeczne!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a