V Konkurs recytatorski "Lokomotywa" – finał

DUMA I RADOŚĆ NAS ROZPIERA!Z całego serca dziękujemy i gratulujemy wszystkim finalistom: Danielkowi Grabskiemu, Oliwii Wcisło, Marysi Kubiak, Julii Kostur, Vanessie Oleksy i Ignacemu Wronie za to, że tak cudownie reprezentowali naszą szkołę na scenie Watergate Theatre w Kilkenny, gdzie odbywał się tegoroczny finał.[end]MAMY MIEJSCA NA PODIUM !I miejsce w kategorii wiekowej klasy III- IV zdobyła Marysia Kubiak, która w taki sposób wyrecytowała wiersz Juliana Tuwima pt. „Ptasie Radio”, że nie miała sobie równych. Świetny występ! Wielkie brawa, gratulacje dla Marysi ale i dla Rodziców, którzy zadbali o piękną oprawę artystyczną – dekoracje, rekwizyty i przygotowanie Marysi. Bardzo dziękuję mamie za przesłany filmik i zdjęcia, bo dzięki temu my również możemy poczuć tę moc 😉III miejsce w kategorii wiekowej klasy V-VI zdobyła Vanessa Oleksy.Wielkie brawa i gratulacje dla Vanessy, która przepięknie wyrecytowała wiersz Wisławy Szymborskiej „Gawęda o miłości ziemi ojczystej”. Dziękuję mamie za zdjęcia. Ten wyjątkowy występ również możecie Państwo podziwiać.Tego dnia Marysia była największą szczęściarą ;). Wygrała nagrodę główną czyli tablet. Pozostali finaliści również zostali nagrodzeni dyplomami, nagrodami książkowymi oraz upominkami.Tekst: Joanna Drążewska

Inne ciekawe newsy

Moja Mamo, Kocham Cię

Drogie Mamy  Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

Najmłodsi uczniowie wyruszyli na wycieczkę!

Nasi najmłodsi uczniowie — od przedszkola po klasę 1 — wyruszyli dziś na wycieczkę! Pogoda dopisuje, a przed nimi dzień pełen przygód i radości. Życzymy im pięknych chwil!   FOTORELACJA

V Olimpiada Ortograficzna „Chyża Sówka”

W ubiegłą sobotę odbył się finał V Olimpiady Ortograficznej „Chyża Sówka” zorganizowany przez Polską Sobotnią Szkołę im. Wisławy Szymborskiej w Greys, pod honorowym patronatem prof. Jerzego Bralczyka oraz dr Lucyny