Warsztaty tworzenia komiksu

Każda sobota w Polskiej Szkole SEN obfituje w kolejne wydarzenia. Tym razem odwiedził nas polski ilustrator komików i rysownik Krzysztof Wyrzykowski. Klasy od 4 wzwyż brały udział w wykładzie na temat serii komiksów realizowanych przez IPN „Wojenna Odyseja Antka Srebrnego”, która w bardzo przystępny i nowoczesny sposób przybliża młodym czytelnikom historię II wojny światowej.[end] Pan Krzysztof natomiast zaprezentował naszej młodzieży historię komiksu. Po wykładzie wybrana grupa uczniów udała się na warsztaty praktyczne tworzenia komiksów. Już jeden komiks historyczny mamy w swoim dorobku, kto wie może powstaną kolejne?