Quiz historyczny

Chociaż 11 listopada już za nami, postanowiliśmy świętować 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości trochę dłużej. I tak w ostatnią sobotę odbył się bardzo emocjonujący turniej historyczny „101 pytań na 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości” rozegrany na internetowej platformie Kahoot!. Co to były za emocje, ile radości i zdrowej rywalizacji! Uczniowie poradzili sobie super nawet z najtrudniejszymi pytaniami. [end]Klasy 3 natomiast „świętowały” kodując. Nie ma nic lepszego niż alternatywne metody nauczania!

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!