Quiz historyczny

Chociaż 11 listopada już za nami, postanowiliśmy świętować 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości trochę dłużej. I tak w ostatnią sobotę odbył się bardzo emocjonujący turniej historyczny „101 pytań na 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości” rozegrany na internetowej platformie Kahoot!. Co to były za emocje, ile radości i zdrowej rywalizacji! Uczniowie poradzili sobie super nawet z najtrudniejszymi pytaniami. [end]Klasy 3 natomiast „świętowały” kodując. Nie ma nic lepszego niż alternatywne metody nauczania!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a