Quiz historyczny

Chociaż 11 listopada już za nami, postanowiliśmy świętować 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości trochę dłużej. I tak w ostatnią sobotę odbył się bardzo emocjonujący turniej historyczny „101 pytań na 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości” rozegrany na internetowej platformie Kahoot!. Co to były za emocje, ile radości i zdrowej rywalizacji! Uczniowie poradzili sobie super nawet z najtrudniejszymi pytaniami. [end]Klasy 3 natomiast „świętowały” kodując. Nie ma nic lepszego niż alternatywne metody nauczania!