Sto i jeden lat Polsko!

W ostatnią sobotę obchodziliśmy w Polskiej Szkole SEN w Dublinie 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą kochaną ojczyznę. Śpiewaliśmy cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Uczniowie i nauczyciele przebrani na biało-czerwono, przy asyście flag i barw narodowych hucznym aplauzem winszowaliśmy Jubilatce. [end]Sportowcy biegli 1918 metrów w pierwszym w naszej szkole Biegu Niepodległości. To jeszcze nie koniec atrakcji! 16 listopada w całej szkole przeprowadzimy konkursy historyczne od przedszkola do matury w tym quiz 101 pytań o Niepodległej. Wszystkiego najlepszego Polsko!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a