Zapisy na Akcję Zima i Lato

Drodzy Rodzice Akcja Zima i Lato już za moment, już za chwileczkę. Dlatego podsyłamy Wam garść informacji, gdzie w tym roku szkolnym będzie można się z nami wybrać. Ponadto informujemy o spotkaniu, które odbędzie się 9 listopada w holu szkoły Irlandzkiej o godzinie 9.00.[end]A dokąd w tym roku podróżujemy?- Biała Szkoła w Jamrozowej Polanie, 6-12 stycznia 2020,- Szlakiem Początków Państwa PolskiegoWielkopolska: Gniezno, Poznań, Biskupin, 11-14 czerwiec 2020- XX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Łomży, 27 czerwiec -2 lipiec 2020- Kolonia na Warmii i Mazurach-OLSZTYNŚladami Mikołaja Kopernika, Króla Jagiełły i Krzyżaków, 3-12 lipiec 2020- Międzynarodowy Obóz Młodzieżowyw Miłakowie, 27 czerwiec-2 lipiec 2020Zwracamy szczególną uwagę :1. W większości wyjazdów decyduje kolejność i ostateczny termin zgłoszeń.2. Wyjazd na narty zamyka się w liczbie tylko 15 uczestników.3. Letnia kolonia na Warmii i Mazurach to prawdopodobnie najtańszy wyjazd z dostępnych tego typu w Polsce i aż 9 dni.4. Polecamy 16 dniowy wyjazd do Polski : Łomża lub Miłakowo plus Warmia i Mazury w cenie 1700 zł.Pozostałe szczegóły wyjazdów zostały wysłane drogą mailową, będzie można też więcej usłyszeć podczas zebrania.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a