Zapisy na Akcję Zima i Lato

Drodzy Rodzice Akcja Zima i Lato już za moment, już za chwileczkę. Dlatego podsyłamy Wam garść informacji, gdzie w tym roku szkolnym będzie można się z nami wybrać. Ponadto informujemy o spotkaniu, które odbędzie się 9 listopada w holu szkoły Irlandzkiej o godzinie 9.00.[end]A dokąd w tym roku podróżujemy?- Biała Szkoła w Jamrozowej Polanie, 6-12 stycznia 2020,- Szlakiem Początków Państwa PolskiegoWielkopolska: Gniezno, Poznań, Biskupin, 11-14 czerwiec 2020- XX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Łomży, 27 czerwiec -2 lipiec 2020- Kolonia na Warmii i Mazurach-OLSZTYNŚladami Mikołaja Kopernika, Króla Jagiełły i Krzyżaków, 3-12 lipiec 2020- Międzynarodowy Obóz Młodzieżowyw Miłakowie, 27 czerwiec-2 lipiec 2020Zwracamy szczególną uwagę :1. W większości wyjazdów decyduje kolejność i ostateczny termin zgłoszeń.2. Wyjazd na narty zamyka się w liczbie tylko 15 uczestników.3. Letnia kolonia na Warmii i Mazurach to prawdopodobnie najtańszy wyjazd z dostępnych tego typu w Polsce i aż 9 dni.4. Polecamy 16 dniowy wyjazd do Polski : Łomża lub Miłakowo plus Warmia i Mazury w cenie 1700 zł.Pozostałe szczegóły wyjazdów zostały wysłane drogą mailową, będzie można też więcej usłyszeć podczas zebrania.

Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje