Zapisy na Akcję Zima i Lato

Drodzy Rodzice Akcja Zima i Lato już za moment, już za chwileczkę. Dlatego podsyłamy Wam garść informacji, gdzie w tym roku szkolnym będzie można się z nami wybrać. Ponadto informujemy o spotkaniu, które odbędzie się 9 listopada w holu szkoły Irlandzkiej o godzinie 9.00.[end]A dokąd w tym roku podróżujemy?- Biała Szkoła w Jamrozowej Polanie, 6-12 stycznia 2020,- Szlakiem Początków Państwa PolskiegoWielkopolska: Gniezno, Poznań, Biskupin, 11-14 czerwiec 2020- XX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Łomży, 27 czerwiec -2 lipiec 2020- Kolonia na Warmii i Mazurach-OLSZTYNŚladami Mikołaja Kopernika, Króla Jagiełły i Krzyżaków, 3-12 lipiec 2020- Międzynarodowy Obóz Młodzieżowyw Miłakowie, 27 czerwiec-2 lipiec 2020Zwracamy szczególną uwagę :1. W większości wyjazdów decyduje kolejność i ostateczny termin zgłoszeń.2. Wyjazd na narty zamyka się w liczbie tylko 15 uczestników.3. Letnia kolonia na Warmii i Mazurach to prawdopodobnie najtańszy wyjazd z dostępnych tego typu w Polsce i aż 9 dni.4. Polecamy 16 dniowy wyjazd do Polski : Łomża lub Miłakowo plus Warmia i Mazury w cenie 1700 zł.Pozostałe szczegóły wyjazdów zostały wysłane drogą mailową, będzie można też więcej usłyszeć podczas zebrania.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!