Zapisy na Akcję Zima i Lato

Drodzy Rodzice Akcja Zima i Lato już za moment, już za chwileczkę. Dlatego podsyłamy Wam garść informacji, gdzie w tym roku szkolnym będzie można się z nami wybrać. Ponadto informujemy o spotkaniu, które odbędzie się 9 listopada w holu szkoły Irlandzkiej o godzinie 9.00.[end]A dokąd w tym roku podróżujemy?- Biała Szkoła w Jamrozowej Polanie, 6-12 stycznia 2020,- Szlakiem Początków Państwa PolskiegoWielkopolska: Gniezno, Poznań, Biskupin, 11-14 czerwiec 2020- XX Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Łomży, 27 czerwiec -2 lipiec 2020- Kolonia na Warmii i Mazurach-OLSZTYNŚladami Mikołaja Kopernika, Króla Jagiełły i Krzyżaków, 3-12 lipiec 2020- Międzynarodowy Obóz Młodzieżowyw Miłakowie, 27 czerwiec-2 lipiec 2020Zwracamy szczególną uwagę :1. W większości wyjazdów decyduje kolejność i ostateczny termin zgłoszeń.2. Wyjazd na narty zamyka się w liczbie tylko 15 uczestników.3. Letnia kolonia na Warmii i Mazurach to prawdopodobnie najtańszy wyjazd z dostępnych tego typu w Polsce i aż 9 dni.4. Polecamy 16 dniowy wyjazd do Polski : Łomża lub Miłakowo plus Warmia i Mazury w cenie 1700 zł.Pozostałe szczegóły wyjazdów zostały wysłane drogą mailową, będzie można też więcej usłyszeć podczas zebrania.

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka