KONKURS NA ZDJĘCIA Z OKAZJI 10-LECIA SZKOŁY!

Waszym zadaniem jest wskazanie zdjęcia, po jednym z każdego roku istnienia szkoły, które Waszym zdaniem jest najlepsze! Podajecie również zdjęcie wszech czasów. W tym celu przeszukujecie galerię zdjęć /zarówno tę facebookową, jak i na stronie szkoły/ i wysyłacie do nas swoje typy.Wybrane zdjęcia w dowolnym formacie Word, PDF wraz z precyzyjnym wskazaniem skąd pochodzą, przesyłamy do 30 listopada 2019 na adres mailowy: marianna.brzozowska@szkolasen.com[end]W zależności od źródła pochodzenia zdjęcia, prosimy o podanie informacji:*Storna Szkoły SEN – nazwa albumu z galerii oraz roku dodania postu,*Facebook Szkoły SEN – dokładna data zamieszczenia postu.Zwycięzcę wyłonimy w drodze losowania.Uwaga! Nagroda główna to dowolny jeden wyjazd dla ucznia naszej szkoły na wycieczkę/obóz w trakcie letniej lub zimowej akcji SEN, całkowicie sponsorowany, łącznie z biletami samolotowymi.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto