KONKURS NA ZDJĘCIA Z OKAZJI 10-LECIA SZKOŁY!

Waszym zadaniem jest wskazanie zdjęcia, po jednym z każdego roku istnienia szkoły, które Waszym zdaniem jest najlepsze! Podajecie również zdjęcie wszech czasów. W tym celu przeszukujecie galerię zdjęć /zarówno tę facebookową, jak i na stronie szkoły/ i wysyłacie do nas swoje typy.Wybrane zdjęcia w dowolnym formacie Word, PDF wraz z precyzyjnym wskazaniem skąd pochodzą, przesyłamy do 30 listopada 2019 na adres mailowy: marianna.brzozowska@szkolasen.com[end]W zależności od źródła pochodzenia zdjęcia, prosimy o podanie informacji:*Storna Szkoły SEN – nazwa albumu z galerii oraz roku dodania postu,*Facebook Szkoły SEN – dokładna data zamieszczenia postu.Zwycięzcę wyłonimy w drodze losowania.Uwaga! Nagroda główna to dowolny jeden wyjazd dla ucznia naszej szkoły na wycieczkę/obóz w trakcie letniej lub zimowej akcji SEN, całkowicie sponsorowany, łącznie z biletami samolotowymi.

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny