KONKURS NA ZDJĘCIA Z OKAZJI 10-LECIA SZKOŁY!

Waszym zadaniem jest wskazanie zdjęcia, po jednym z każdego roku istnienia szkoły, które Waszym zdaniem jest najlepsze! Podajecie również zdjęcie wszech czasów. W tym celu przeszukujecie galerię zdjęć /zarówno tę facebookową, jak i na stronie szkoły/ i wysyłacie do nas swoje typy.Wybrane zdjęcia w dowolnym formacie Word, PDF wraz z precyzyjnym wskazaniem skąd pochodzą, przesyłamy do 30 listopada 2019 na adres mailowy: marianna.brzozowska@szkolasen.com[end]W zależności od źródła pochodzenia zdjęcia, prosimy o podanie informacji:*Storna Szkoły SEN – nazwa albumu z galerii oraz roku dodania postu,*Facebook Szkoły SEN – dokładna data zamieszczenia postu.Zwycięzcę wyłonimy w drodze losowania.Uwaga! Nagroda główna to dowolny jeden wyjazd dla ucznia naszej szkoły na wycieczkę/obóz w trakcie letniej lub zimowej akcji SEN, całkowicie sponsorowany, łącznie z biletami samolotowymi.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure