Pasowanie klas pierwszych

Pasowanie pierwszych klas to wydarzenie niezwykle ważne w naszej szkole. Z ogromną dumą i przyjemnością obserwujemy uczniów, którzy w słowach przysięgi obiecują zawsze dobrze się bawić i zmieniać świat. W tym roku uroczystość pasowania, w tematyce bardzo kosmicznej, została uświetniona obecnością wyjątkowych gości: Konsula RP w Dublinie, Pani poseł Joanny Fabisiak, przedstawicieli Polonii reprezentujących konkurs „Być Polakiem”, którzy jak kosmiczne planety krążyli wokół naszych pierwszaków i pasowali je wielkimi ołówkami na znak przyjęcie do braci uczniowskiej szkoły SEN. [end]Wspaniała oprawa wizualna i muzyczna, doskonale przygotowana i poprowadzona przez Panie Joanną i Justynę uroczystość, przy doskonałej współpracy z wychowawcami, dała, chciałoby się powiedzieć, kosmiczny efekt. Zdjęcia zamieszczone w galerii wykonał uczeń najstarszej klasy – Adam. To się nazywa współpraca między klasami!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a