Jesteśmy dumni ze współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, na dowód sfotografowaliśmy naszych sportowców z piłki nożnej, lekkoatletyki i zapasów z flagą Komitetu. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zasilą w przyszłości szeregi wybitnych polskich sportowców.[end]
Co roku nasi uczniowie dzielnie uczestniczą w Igrzyskach Polonijnych w Łomży, jak i w Światowych Igrzyskach Polonijnych, które w tym roku odbyły się w Gdyni. W trakcie tych ostatnich zdobyliśmy aż 19 medali!

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

