Sportowa Szkoła SEN

Jesteśmy dumni ze współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, na dowód sfotografowaliśmy naszych sportowców z piłki nożnej, lekkoatletyki i zapasów z flagą Komitetu. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zasilą w przyszłości szeregi wybitnych polskich sportowców.[end]Co roku nasi uczniowie dzielnie uczestniczą w Igrzyskach Polonijnych w Łomży, jak i w Światowych Igrzyskach Polonijnych, które w tym roku odbyły się w Gdyni. W trakcie tych ostatnich zdobyliśmy aż 19 medali!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a