To były niezwykłe wakacje!

Władysławowo, Łomża, Miłakowo, Gdynia, Gdańsk, Malbork, gdzie nas nie było podczas tych wakacji! To był bardzo intensywny czas zabawy, zwiedzania, rywalizacji sportowej, plażowania i super przygód. W Łomży jak zwykle zdobyliśmy mnóstwo medali, podium zwycięzcy co rusz było nasze, do tego super wypoczynek po zawodach w pięknym i jak zawsze przyjaznym mieście, i to jest przepis na udane wakacje. [end]W tym samym czasie w trochę innym miejscu na mapie, dokładnie w Miłakowie, nasza droga młodzież brała udział w międzynarodowym obozie, gdzie uczestniczyli w super projektach, zdobywając nowe i odnawiając stare przyjaźnie, odwiedzając historyczne miejsca, takie jak Malbork czy Gdańsk. Po obu obozach, nasi uczniowie spotkali się na wspólnej kolonii we Władysławowie i choć pogoda nas nie rozpieszczała, a kąpiel w Bałtyku była rzadkością i tak bawiliśmy się świetnie na wspólnych spacerach, zabawach, aktywnościach sportowych, takich jak windsurfing i kitesurfing. Pod koniec lipca nasza reprezentacja wzięła udział w Jubileuszowym XXV Światowym Polonijnym Sejmiku Olimpijskim PKOL, w którym oprócz naszej szkoły wzięło udział 127 uczestników z 21 krajów świata. Na koniec nasi przedstawiciele wraz z grupą „Hunters Łowcy Sukcesów” wzięła udział w XIX Igrzyskach Polonijnych w Gdyni, podczas których zdobyli aż 19 medali! To się nazywa intensywne spędzanie wakacji!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure