To były niezwykłe wakacje!

Władysławowo, Łomża, Miłakowo, Gdynia, Gdańsk, Malbork, gdzie nas nie było podczas tych wakacji! To był bardzo intensywny czas zabawy, zwiedzania, rywalizacji sportowej, plażowania i super przygód. W Łomży jak zwykle zdobyliśmy mnóstwo medali, podium zwycięzcy co rusz było nasze, do tego super wypoczynek po zawodach w pięknym i jak zawsze przyjaznym mieście, i to jest przepis na udane wakacje. [end]W tym samym czasie w trochę innym miejscu na mapie, dokładnie w Miłakowie, nasza droga młodzież brała udział w międzynarodowym obozie, gdzie uczestniczyli w super projektach, zdobywając nowe i odnawiając stare przyjaźnie, odwiedzając historyczne miejsca, takie jak Malbork czy Gdańsk. Po obu obozach, nasi uczniowie spotkali się na wspólnej kolonii we Władysławowie i choć pogoda nas nie rozpieszczała, a kąpiel w Bałtyku była rzadkością i tak bawiliśmy się świetnie na wspólnych spacerach, zabawach, aktywnościach sportowych, takich jak windsurfing i kitesurfing. Pod koniec lipca nasza reprezentacja wzięła udział w Jubileuszowym XXV Światowym Polonijnym Sejmiku Olimpijskim PKOL, w którym oprócz naszej szkoły wzięło udział 127 uczestników z 21 krajów świata. Na koniec nasi przedstawiciele wraz z grupą „Hunters Łowcy Sukcesów” wzięła udział w XIX Igrzyskach Polonijnych w Gdyni, podczas których zdobyli aż 19 medali! To się nazywa intensywne spędzanie wakacji!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!