Akcja Lato w Miłakowie

Nie ma wycieczek bez niezapowiedzianych niespodzianek! Nasza podróż do Miłakowa trwała o dwa dni dłużej niż powinna, z przystankiem w Manchester i Leeds – ale stare polskie powiedzenie brzmi: „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”! Spaliśmy w super hotelach i wspieraliśmy się w trudnych chwilach. Na szczęście dotarliśmy wszyscy cali i zdrowi. [end]Spotkaliśmy się po raz kolejny z przyjaciółmi z wakacji! Nieważne ile kilometrów nas dzieli, ale ile wspólnych wspomnień nas łączy…❤️Zebraliśmy się i wyjechaliśmy do Gdańska! Naszym pierwszy przystankiem było Muzeum II Wojny Światowej. Po historycznym zwiedzaniu Westerplatte oraz kurczaku z KFC, biegiem ruszyliśmy do centrum Gdańska, gdzie mieliśmy czas wolny.Odwiedziliśmy także Sopot oraz Malbork! Nie mogliśmy uwierzyć jak wspaniały jest Zamek Krzyżaków. Każdy musi go zwiedzić! Wycieczka do Malborka, jak na razie, podbiła nasze serca! Mimo tego, że byliśmy w zamku, kiedy już robiło się ciemno i straszyło z każdego zakamarka, miło spędziliśmy czas!Pozdrawiamy z Miłakowa!Tekst: Martyna Pawlak, liceum.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure