Akcja Lato w Miłakowie

Nie ma wycieczek bez niezapowiedzianych niespodzianek! Nasza podróż do Miłakowa trwała o dwa dni dłużej niż powinna, z przystankiem w Manchester i Leeds – ale stare polskie powiedzenie brzmi: „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”! Spaliśmy w super hotelach i wspieraliśmy się w trudnych chwilach. Na szczęście dotarliśmy wszyscy cali i zdrowi. [end]Spotkaliśmy się po raz kolejny z przyjaciółmi z wakacji! Nieważne ile kilometrów nas dzieli, ale ile wspólnych wspomnień nas łączy…❤️Zebraliśmy się i wyjechaliśmy do Gdańska! Naszym pierwszy przystankiem było Muzeum II Wojny Światowej. Po historycznym zwiedzaniu Westerplatte oraz kurczaku z KFC, biegiem ruszyliśmy do centrum Gdańska, gdzie mieliśmy czas wolny.Odwiedziliśmy także Sopot oraz Malbork! Nie mogliśmy uwierzyć jak wspaniały jest Zamek Krzyżaków. Każdy musi go zwiedzić! Wycieczka do Malborka, jak na razie, podbiła nasze serca! Mimo tego, że byliśmy w zamku, kiedy już robiło się ciemno i straszyło z każdego zakamarka, miło spędziliśmy czas!Pozdrawiamy z Miłakowa!Tekst: Martyna Pawlak, liceum.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!