Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Były łzy, były pożegnania te na chwilę i te na zawsze, kwiaty, czekoladki i co najważniejsze świadectwa ukończenia roku szkolnego 2018/2019. Ten rok były bardzo wyjątkowy i bardzo udany. Długo jeszcze będziemy wspominać wszystkie wspaniałe projekty i inicjatywy zorganizowane w ciągu roku: Wigilię, Wielkanoc, pasowanie pierwszaków, obchody stulecia Odzyskania Niepodległości, Paradę św. [end]Patryka, WOŚP, bale, Olimpiadę, Dzień Dziecka i oczywiście super wycieczki! Gala zakończenia tradycyjnie na sali sportowej zgromadziła rekordową liczbę uczniów i wzruszonych rodziców. Były podziękowania i oklaski dla każdego ucznia, dla mamy i taty, nauczycieli, bohaterów małych i dużych. Wręczyliśmy tomiki poezji wszystkim autorom. Dyplomy dla „Bohaterów Drugiego Planu”, czyli naszym wspaniałych rodziców, bez których nie byłoby grilla, czy pysznych ciast podczas naszych imprez plenerowych. Pomiędzy nagrodami na scenie królowała Justyna, mistrzyni Zumby. Na koniec zaprosiliśmy olimpijczyków na scenę i gromkimi brawami nagrodziliśmy ich za godne nas reprezentowanie. Później już było tylko konfetti i wspaniała zabawa! To za nami, a co przed nami: WAKACJE!