Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Były łzy, były pożegnania te na chwilę i te na zawsze, kwiaty, czekoladki i co najważniejsze świadectwa ukończenia roku szkolnego 2018/2019. Ten rok były bardzo wyjątkowy i bardzo udany. Długo jeszcze będziemy wspominać wszystkie wspaniałe projekty i inicjatywy zorganizowane w ciągu roku: Wigilię, Wielkanoc, pasowanie pierwszaków, obchody stulecia Odzyskania Niepodległości, Paradę św. [end]Patryka, WOŚP, bale, Olimpiadę, Dzień Dziecka i oczywiście super wycieczki! Gala zakończenia tradycyjnie na sali sportowej zgromadziła rekordową liczbę uczniów i wzruszonych rodziców. Były podziękowania i oklaski dla każdego ucznia, dla mamy i taty, nauczycieli, bohaterów małych i dużych. Wręczyliśmy tomiki poezji wszystkim autorom. Dyplomy dla „Bohaterów Drugiego Planu”, czyli naszym wspaniałych rodziców, bez których nie byłoby grilla, czy pysznych ciast podczas naszych imprez plenerowych. Pomiędzy nagrodami na scenie królowała Justyna, mistrzyni Zumby. Na koniec zaprosiliśmy olimpijczyków na scenę i gromkimi brawami nagrodziliśmy ich za godne nas reprezentowanie. Później już było tylko konfetti i wspaniała zabawa! To za nami, a co przed nami: WAKACJE!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!