Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Drodzy Rodzice i Uczniowie!Zakończenie roku szkolnego dla wszystkich klas szkolnych, od przedszkola, zerówki po Gimnazjum, odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2019 o godz.12.30. Tego dnia nie ma już od rana lekcji. Wszystkich uczniów wraz z rodzicami zapraszamy bezpośrednio na sale gimnastyczną (wjazd od ulicy Navan Road). Gala pełna niespodzianek potrwa maksymalnie do godziny 13.30, a później są spotkania dzieci i rodziców z wychowawcami w klasach.[end]Serdecznie zapraszamy !!!Już za chwilę WAKACJE!

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny