Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Drodzy Rodzice i Uczniowie!Zakończenie roku szkolnego dla wszystkich klas szkolnych, od przedszkola, zerówki po Gimnazjum, odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2019 o godz.12.30. Tego dnia nie ma już od rana lekcji. Wszystkich uczniów wraz z rodzicami zapraszamy bezpośrednio na sale gimnastyczną (wjazd od ulicy Navan Road). Gala pełna niespodzianek potrwa maksymalnie do godziny 13.30, a później są spotkania dzieci i rodziców z wychowawcami w klasach.[end]Serdecznie zapraszamy !!!Już za chwilę WAKACJE!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a