Dwudniowa wycieczka do Donegal

Za nami kolejna dwudniowa wycieczka. Tym razem wyruszyliśmy na podbój hrabstwa Donegal. Pomimo, że intensywnie monitorowana prognoza pogody uparcie zapowiadała wyjazd do krainy deszczowców, po raz kolejny aura była dla nas łaskawa i pozwoliła na liczne atrakcje na świeżym powietrzu. Było zwiedzanie zamku i spacer malowniczym szlakiem w parku narodowym Glenveigh. [end]Stamtąd udaliśmy się do ośrodka Gartan, gdzie czekały na nas kolejne atrakcje i wyczekiwana dyskoteka. Niedziela znowu powitała nas słońcem i od razu po śniadaniu wyruszyliśmy na aktywności na wodzie i lądzie. Były kajaki, bieg na orientację, ścianka wspinaczkowa oraz łucznictwo. Po obiedzie nadszedł czas pakowania i wyruszenia w drogę powrotną. Pomimo zmęczenia, wróciliśmy do Dublina z głową pełną wrażeń.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a