Dwudniowa wycieczka do Donegal

Za nami kolejna dwudniowa wycieczka. Tym razem wyruszyliśmy na podbój hrabstwa Donegal. Pomimo, że intensywnie monitorowana prognoza pogody uparcie zapowiadała wyjazd do krainy deszczowców, po raz kolejny aura była dla nas łaskawa i pozwoliła na liczne atrakcje na świeżym powietrzu. Było zwiedzanie zamku i spacer malowniczym szlakiem w parku narodowym Glenveigh. [end]Stamtąd udaliśmy się do ośrodka Gartan, gdzie czekały na nas kolejne atrakcje i wyczekiwana dyskoteka. Niedziela znowu powitała nas słońcem i od razu po śniadaniu wyruszyliśmy na aktywności na wodzie i lądzie. Były kajaki, bieg na orientację, ścianka wspinaczkowa oraz łucznictwo. Po obiedzie nadszedł czas pakowania i wyruszenia w drogę powrotną. Pomimo zmęczenia, wróciliśmy do Dublina z głową pełną wrażeń.

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka