Dwudniowa wycieczka do Donegal

Za nami kolejna dwudniowa wycieczka. Tym razem wyruszyliśmy na podbój hrabstwa Donegal. Pomimo, że intensywnie monitorowana prognoza pogody uparcie zapowiadała wyjazd do krainy deszczowców, po raz kolejny aura była dla nas łaskawa i pozwoliła na liczne atrakcje na świeżym powietrzu. Było zwiedzanie zamku i spacer malowniczym szlakiem w parku narodowym Glenveigh. [end]Stamtąd udaliśmy się do ośrodka Gartan, gdzie czekały na nas kolejne atrakcje i wyczekiwana dyskoteka. Niedziela znowu powitała nas słońcem i od razu po śniadaniu wyruszyliśmy na aktywności na wodzie i lądzie. Były kajaki, bieg na orientację, ścianka wspinaczkowa oraz łucznictwo. Po obiedzie nadszedł czas pakowania i wyruszenia w drogę powrotną. Pomimo zmęczenia, wróciliśmy do Dublina z głową pełną wrażeń.

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów