Zawody pływackie iSwim Academy

Emocje, medale, doskonała zabawa i współpraca, tak w skrócie można podsumować zawody pływackie zorganizowane przez iSwim Academy w poniedziałek 3 czerwca, których jako szkoła byliśmy współorganizatorem. Wśród zawodników pojawiło się wielu uczniów Szkoły SEN, ba zwyciężyło!, z czego jesteśmy ogromnie dumni. [end]Poza zawodami, wśród oferty organizatorów, znalazły się: grill, kawiarenka, sklepik, a także zajęcia Zumby. Cała impreza odbyła się na terenie Alsaa Sports Centre i była częścią tegorocznego festiwalu PolskaEire 2019. Serdecznie dziękujemy w imieniu swoim, jak iSwim Academy Dublin, za liczne przybycie i wspaniałą zabawę. Jesteście zwycięzcami!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure