Zawody pływackie iSwim Academy

Emocje, medale, doskonała zabawa i współpraca, tak w skrócie można podsumować zawody pływackie zorganizowane przez iSwim Academy w poniedziałek 3 czerwca, których jako szkoła byliśmy współorganizatorem. Wśród zawodników pojawiło się wielu uczniów Szkoły SEN, ba zwyciężyło!, z czego jesteśmy ogromnie dumni. [end]Poza zawodami, wśród oferty organizatorów, znalazły się: grill, kawiarenka, sklepik, a także zajęcia Zumby. Cała impreza odbyła się na terenie Alsaa Sports Centre i była częścią tegorocznego festiwalu PolskaEire 2019. Serdecznie dziękujemy w imieniu swoim, jak iSwim Academy Dublin, za liczne przybycie i wspaniałą zabawę. Jesteście zwycięzcami!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto