Najmłodsi w Lullymore

Sobota jednym uczniom upłynęła na pisaniu testów, innym, szczęśliwcom, na zabawie w Parku w Lullymore. Nasi najmłodsi nawiedzili ten wspaniały park zabawy i doskonale się w nim bawili. Były odwiedziny u zwierząt, w prehistorycznej chacie, u małych żyjątek, by w końcu wyszaleć się w sali zabaw. [end]Były kulki, zjeżdżalnie, liny. Była też przejażdżka ciuchcią. Wszystko po to, by zobaczyć jak nasi najmłodsi, znani z niewyczerpanej energii, posnęli w autokarze. Dowody na zdjęciach w galerii.

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych