Dzień dziecka 1 czerwca 2019

Już za chwilę, już za moment DZIEŃ DZIECKA! 1 czerwca od godziny 9:00 do 16:00 na terenie Deaf Village Sport Centre będziemy świętować na wspaniałym i wypełnionym po brzegi atrakcjami pikniku rodzinnym. Będziemy bawić się: -kulturalnie, -sportowo, – naukowo, -warsztatowo.[end]W programie: Ludzie, Ludzie cuda w tej budzie! 1. Teatr SEN – „Księżniczka na ziarnku grochu” 2. Turniej Rodzinny 3. Warsztat etnograficzny grupy z Polski „Mały Kolberg” 4. Zamki dmuchane Bouncy Castle 5. Budujemy rakiety i strzelamy, która dalej poleci – warsztat 6. Zawody lekkoatletyczne dla dzieci i całej rodziny 7. Pokaz zapaśniczy i turniej dla zapaśników amatorów od malucha do seniora, na to zawsze dobra pora 8. Turniej klasowy piłki nożnej dla naszych uczniów 9. Pokaz mody – niespodzianka! 10. Malowanie twarzy 11. Grill, kawiarenka, sklepik, loteria 12. Wystawa prac naszych uczniów – lapbooki, prace plastyczne, przestrzenne projekty geograficzne i historyczne 13. Stacje z wyzwaniami dla uczniów i gości 14. Stoiska edukacyjne – nauczanie zintegrowane, j.polski, historia, geografia, matematyka, gry edukacyjne 15. Malowanie Twarzy 16. Podchody ortograficzne 17. Porady logopedyczne, krakowskie 18. Wydawnictwo SEN 19. Kącik Malucha 20. Turniej gier planszowych 21. Mecz piłki nożnej Rodzice kontra Uczniowie, NauczycieleZapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych