Dzień dziecka 1 czerwca 2019

Już za chwilę, już za moment DZIEŃ DZIECKA! 1 czerwca od godziny 9:00 do 16:00 na terenie Deaf Village Sport Centre będziemy świętować na wspaniałym i wypełnionym po brzegi atrakcjami pikniku rodzinnym. Będziemy bawić się: -kulturalnie, -sportowo, – naukowo, -warsztatowo.[end]W programie: Ludzie, Ludzie cuda w tej budzie! 1. Teatr SEN – „Księżniczka na ziarnku grochu” 2. Turniej Rodzinny 3. Warsztat etnograficzny grupy z Polski „Mały Kolberg” 4. Zamki dmuchane Bouncy Castle 5. Budujemy rakiety i strzelamy, która dalej poleci – warsztat 6. Zawody lekkoatletyczne dla dzieci i całej rodziny 7. Pokaz zapaśniczy i turniej dla zapaśników amatorów od malucha do seniora, na to zawsze dobra pora 8. Turniej klasowy piłki nożnej dla naszych uczniów 9. Pokaz mody – niespodzianka! 10. Malowanie twarzy 11. Grill, kawiarenka, sklepik, loteria 12. Wystawa prac naszych uczniów – lapbooki, prace plastyczne, przestrzenne projekty geograficzne i historyczne 13. Stacje z wyzwaniami dla uczniów i gości 14. Stoiska edukacyjne – nauczanie zintegrowane, j.polski, historia, geografia, matematyka, gry edukacyjne 15. Malowanie Twarzy 16. Podchody ortograficzne 17. Porady logopedyczne, krakowskie 18. Wydawnictwo SEN 19. Kącik Malucha 20. Turniej gier planszowych 21. Mecz piłki nożnej Rodzice kontra Uczniowie, NauczycieleZapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a