Dzień dziecka 1 czerwca 2019

Już za chwilę, już za moment DZIEŃ DZIECKA! 1 czerwca od godziny 9:00 do 16:00 na terenie Deaf Village Sport Centre będziemy świętować na wspaniałym i wypełnionym po brzegi atrakcjami pikniku rodzinnym. Będziemy bawić się: -kulturalnie, -sportowo, – naukowo, -warsztatowo.[end]W programie: Ludzie, Ludzie cuda w tej budzie! 1. Teatr SEN – „Księżniczka na ziarnku grochu” 2. Turniej Rodzinny 3. Warsztat etnograficzny grupy z Polski „Mały Kolberg” 4. Zamki dmuchane Bouncy Castle 5. Budujemy rakiety i strzelamy, która dalej poleci – warsztat 6. Zawody lekkoatletyczne dla dzieci i całej rodziny 7. Pokaz zapaśniczy i turniej dla zapaśników amatorów od malucha do seniora, na to zawsze dobra pora 8. Turniej klasowy piłki nożnej dla naszych uczniów 9. Pokaz mody – niespodzianka! 10. Malowanie twarzy 11. Grill, kawiarenka, sklepik, loteria 12. Wystawa prac naszych uczniów – lapbooki, prace plastyczne, przestrzenne projekty geograficzne i historyczne 13. Stacje z wyzwaniami dla uczniów i gości 14. Stoiska edukacyjne – nauczanie zintegrowane, j.polski, historia, geografia, matematyka, gry edukacyjne 15. Malowanie Twarzy 16. Podchody ortograficzne 17. Porady logopedyczne, krakowskie 18. Wydawnictwo SEN 19. Kącik Malucha 20. Turniej gier planszowych 21. Mecz piłki nożnej Rodzice kontra Uczniowie, NauczycieleZapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

Dzień dziecka 2023

Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszej pogody niż ta, którą mieliśmy w ubiegłą sobotę do świętowania najpiękniejszego dnia w roku, czyli Dnia Dziecka! Przez cały dzień nasi uczniowie ze wszystkich trzech

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż