II edycja Turnieju Rodzinnego SEN

Szanowni Rodzice i Uczniowie,Serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju Rodzinnym SEN, który odbędzie się już w sobotę 1 czerwca, podczas obchodów Dnia Dziecka i Dnia Otwartego na terenie naszej szkoły.[end]Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród !Jak pokazują załączone poniżej zdjęcia, pierwsza edycja Turnieju była dla wszystkich uczestników okazją do świetnej zabawy w rodzinnym gronie i teraz będzie równie wspaniale!Zapisy i informacje: Agnieszka Matys – FoleyKontakt:e-mail: agnieszka.matys@szkolasen.comtel. 0876707196.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a