MAMY MISTRZA!!! Wielkie brawa dla naszego ucznia Karola Koszorza za zajęcie I MIEJSCA w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM Polskiej Macierzy Szkolnej „MISTRZ ORTOGRAFII 2019″Karolowi, szczęśliwym rodzicom, dziadkom i nauczycielom języka polskiego serdecznie gratulujemy![end]
Wielkie brawa, gratulacje i podziękowania dla wszystkich finalistów za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

