Parada św. Patryka 2019

Dzień św. Patryka należy do naszych ulubionych w kalendarzu świąt i wydarzeń. Tym bardziej, że od wielu lat jesteśmy nieodłączną częścią Festiwalu św. Patryka. W tym roku tematem przewodnim były irlandzkie opowieści. Nasza grupa wystąpiła z programem „Wspaniały świat” idąc w rytm piosenki Louisa Armstronga „What A Wonderful World”. Opowiadaliśmy naszym układem tanecznym /i używając języka migowego/, jaki wspaniały jest świat, w którym żyjemy, ale jednocześnie przypominaliśmy, jakie szkody tworzymy w postaci niszczenia środowiska. [end]Pogoda nam dopisała, ponad półmilionowy tłum zgromadzony na ulicach Dublina, dopingował nas wspaniale.Wśród zdjęć z samej parady znajdziecie również fotografie z przygotowań, które odbyły się kilka tygodni temu, ale ze względu na zakaz publikacji przed paradą, zamieszczamy je dzisiaj.