Bal (tylko) dla dorosłych 2019

Kto powiedział że dorośli nie potrafią się bawić? Na pewno nie my! Jak co roku, Szkoła SEN przygotowała bal karnawałowy dla rodziców. Tegorocznym tematem były lata 80-te i musimy szczerze przyznać, że kreatywność naszych gości przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Neonowe spódnice, kreszowe dresy, karbowane włosy i wspaniałe makijaże, tego „parkiet” Polskiej Szkoły SEN jeszcze nie widział! W tym roku bawiliśmy się w Hotelu Plaza Tallagh i wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę. [end]Pyszna kolacja, duży parkiet, pięknie przystrojone stoły. Do tego grał dla nas najlepszy DJ w Dubline. Parkiet pękał w szwach i ostani tancerze zeszli z niego wraz z ostatnim utworem. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii po więcej zdjęć.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a