Bal (tylko) dla dorosłych 2019

Kto powiedział że dorośli nie potrafią się bawić? Na pewno nie my! Jak co roku, Szkoła SEN przygotowała bal karnawałowy dla rodziców. Tegorocznym tematem były lata 80-te i musimy szczerze przyznać, że kreatywność naszych gości przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Neonowe spódnice, kreszowe dresy, karbowane włosy i wspaniałe makijaże, tego „parkiet” Polskiej Szkoły SEN jeszcze nie widział! W tym roku bawiliśmy się w Hotelu Plaza Tallagh i wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę. [end]Pyszna kolacja, duży parkiet, pięknie przystrojone stoły. Do tego grał dla nas najlepszy DJ w Dubline. Parkiet pękał w szwach i ostani tancerze zeszli z niego wraz z ostatnim utworem. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii po więcej zdjęć.

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego