Gramy z WOŚP!!!

Tegoroczny Piknik Rodzinny w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłaszamy wielkim sukcesem!!!Dopisali goście, sponsorzy, wolontariusze, atrakcje, uśmiechy, darowizny a przede wszystkim Wasze WIELKIE serca.DZIĘKUJEMY!!![end]Ale, ale od początku i po kolei.Po pierwsze niezawodnym i wspaniałym VIPEM okazał się być #MaciejOrłoś, który towarzyszył nam przez cały czas trwania pikniku. Dzielnie robił sobie zdjęcia za wrzut do puszki. Szeroki uśmiech i dobry humor towarzyszył mu cały czas. Po prostu pozował #bezfocha, podobnie jak nasze dzisiejsze granie dla dzieciaków.Poza pozowaniem prowadził dzielnie licytację, a było co licytować! Książki z autografem naszego gościa /które zostały zlicytowane za rekordową sumę 250 EURO/, rejs po zatoce dublińskiej, rękawice Radosława Majdana, torty wykonane przez Kate Cake /Kasia Piaskowska/ i Edytę Muchę /EM Baking/, portret Jerzego Kryszaka i długo by jeszcze wymieniać wymieniać.Poza sceną również się działo, o tak, działo się dużżżżo. Szczególnie przed salą gimnastyczną, przed którą z wielkim rykiem silników zajechali motocykliści z grupy Island Riders. Co to był za widok! I jaki huk! Jakie motory! A jak ktoś już napatrzył się na motory i zmarzł mógł zaopatrzyć się w pyszną kawą, herbatę bądź gorącą czekoladę w pięknym pastelowym wozie firmy The Flowey`s Cup`n`cakes.Przed salą można było także nabyć watę cukrową, postrzelać z rakiety. Chętnych pomimo chłodu nie brakowało.Na samej sali gimnastycznej, jak co roku, prawdziwy piknik! Ciasta, ciasteczka upieczone i podarowane przez naszych rodziców, Monikę Rusin z Monika`s Catering, Gosię Sali.Do ciasta – pyszna kawa kawa dzięki firmie Meastelo, a którą serwował nam współzałożyciel firmy Pan Patrycjusz Sępoliński. Hot dogi, gofry i naleśniki dzięki firmie Zuzia Celbridge. Przepyszny żurek mieliśmy dzięki Monika`s Catering. Prawdziwe polskie pączki można było zjeść dzięki piekarniom Breadski Brothers i Tradycyjna Polska Piekarnia Polish Bakery.Byli Polscy Żeglarze w Irlandii, którzy jak co roku uczyli wszystkich chętnych tajników żeglowania i sztuczek żeglarskich.Nie zabrakło oczywiście głównego sponsora WOŚP DUBLIN Marcina Szulc @MarcinSzulcSolicitor, który cały czas czuwał osobiście nad przebiegiem dzisiejszego pikniku oraz bardzo aktywnie brał udział w licytacjach 😉 Towarzyszyli nam jak zwykle Finance First, rozdając balony i fanty na licytację.Super atrakcją okazało się stoisko spadochroniarzy z The Irish Parachute Club /Skydive IPC/. Dzieciaki były dosłownie wniebowzięte mogąc doświadczyć wirtualnego skoku ze spadochronu! Co za przygoda.Oczywiście był sklepik z WOŚP-owymi gadżetami, kącik malucha z malowaniem twarzy, wspaniałe sanie z reniferami.Nad dokumentacją foto – video czuwali @bartphotographic @imagerybyjoannaprusakA na koniec? A na koniec Pan Maciej Orłoś odjechał z wielkim hukiem … silników motocyklistów. Prawdziwe WOŚP-owe zakończenie pikniku!Ahh i dziękujemy Marzenie Panfil, że to wszystko ogarnęła!Sie ma!Widzimy się za rok!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty