Ślemy gorące pozdrowienia z zasypanego śniegiem Zieleńca i przekazujemy wspaniałą nowinę – wszyscy jeździmy na nartach! Nie było łatwo, ale pokonaliśmy chłód i ból mięśni. Opanowaliśmy zakładanie butów, nart oraz hamowanie, by w końcu szusować po białych nartostradach. Przećwiczyliśmy jazdę pługiem, miłośnicy prędkości pędzą czasem na tak zwaną „krechę”, ale ćwiczymy też pilnie skręty, są już tacy, co zjeżdżają równolegle! Do pozdrowień dołączamy zdjęcia z pierwszego, historycznego Zimowiska Szkoły SEN. [end]

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

