Święta tuż, tuż…

W naszej szkole na pewno na nudę narzekać nie możemy, o nie! Ubiegła sobota była tego doskonałym przykładem. Odwiedził nas Mikołaj, zwany świętym, ku wielkiej uciesze wszystkich dzieci, tych dużych i tych mniejszych. Piekliśmy pierniki, które zjadać będziemy już za dwa tygodnie podczas wspólnej Wigilii. [end]A ponieważ czas świąt to czas czynienia dobra i dbania o bardziej potrzebujących, jako szkoła włączyliśmy się w akcję pomocy lokalnym schroniskom zbierając jedzenie, zabawki, koce i miski dla potrzebujących zwierzaków. Ogrom darów zaskoczył wszystkich: organizatorów i nas. Za co ogromnie Dziękujemy! Dla szukających prezentów pod choinkę zorganizowaliśmy doroczny kiermasz książek z szerokim wyborem literatury zarówno dla dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych. Takie soboty uwielbiamy!

Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje