Święta tuż, tuż…

W naszej szkole na pewno na nudę narzekać nie możemy, o nie! Ubiegła sobota była tego doskonałym przykładem. Odwiedził nas Mikołaj, zwany świętym, ku wielkiej uciesze wszystkich dzieci, tych dużych i tych mniejszych. Piekliśmy pierniki, które zjadać będziemy już za dwa tygodnie podczas wspólnej Wigilii. [end]A ponieważ czas świąt to czas czynienia dobra i dbania o bardziej potrzebujących, jako szkoła włączyliśmy się w akcję pomocy lokalnym schroniskom zbierając jedzenie, zabawki, koce i miski dla potrzebujących zwierzaków. Ogrom darów zaskoczył wszystkich: organizatorów i nas. Za co ogromnie Dziękujemy! Dla szukających prezentów pod choinkę zorganizowaliśmy doroczny kiermasz książek z szerokim wyborem literatury zarówno dla dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych. Takie soboty uwielbiamy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a