W naszej szkole na pewno na nudę narzekać nie możemy, o nie! Ubiegła sobota była tego doskonałym przykładem. Odwiedził nas Mikołaj, zwany świętym, ku wielkiej uciesze wszystkich dzieci, tych dużych i tych mniejszych. Piekliśmy pierniki, które zjadać będziemy już za dwa tygodnie podczas wspólnej Wigilii. [end]
A ponieważ czas świąt to czas czynienia dobra i dbania o bardziej potrzebujących, jako szkoła włączyliśmy się w akcję pomocy lokalnym schroniskom zbierając jedzenie, zabawki, koce i miski dla potrzebujących zwierzaków. Ogrom darów zaskoczył wszystkich: organizatorów i nas. Za co ogromnie Dziękujemy! Dla szukających prezentów pod choinkę zorganizowaliśmy doroczny kiermasz książek z szerokim wyborem literatury zarówno dla dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych. Takie soboty uwielbiamy!

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

