Święta tuż, tuż…

W naszej szkole na pewno na nudę narzekać nie możemy, o nie! Ubiegła sobota była tego doskonałym przykładem. Odwiedził nas Mikołaj, zwany świętym, ku wielkiej uciesze wszystkich dzieci, tych dużych i tych mniejszych. Piekliśmy pierniki, które zjadać będziemy już za dwa tygodnie podczas wspólnej Wigilii. [end]A ponieważ czas świąt to czas czynienia dobra i dbania o bardziej potrzebujących, jako szkoła włączyliśmy się w akcję pomocy lokalnym schroniskom zbierając jedzenie, zabawki, koce i miski dla potrzebujących zwierzaków. Ogrom darów zaskoczył wszystkich: organizatorów i nas. Za co ogromnie Dziękujemy! Dla szukających prezentów pod choinkę zorganizowaliśmy doroczny kiermasz książek z szerokim wyborem literatury zarówno dla dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych. Takie soboty uwielbiamy!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!