Pasowanie pierwszaków 2018

Każda pierwsza klasa ma swoje święto, niepowtarzalne i jedyne – pasowanie! W ubiegłą sobotę pasowaliśmy kolejne zastępy młodych wielbicieli języka polskiego. Jesteśmy wyjątkowo dumni, że kolejne młode pokolenie rozpoczęło swoją przygodę z naszą szkołą i my ze swojej strony przyrzekamy uczyć Was nie tylko jak poprawnie zapisać słowo grzegrzółka, ale przede wszystkim miłości do naszego pięknego kraju – Polski. [end]Tematem, jak widzicie na zdjęciach było morze i jego żyjątka, dziękujemy wszystkim zainteresowanym za wspaniały występ dzieci. Szczególnie Joannie Drążewskiej za dekoracje a Justynie Kosmulskiej za scenariusz. Gratulujemy!