Pasowanie pierwszaków 2018

Każda pierwsza klasa ma swoje święto, niepowtarzalne i jedyne – pasowanie! W ubiegłą sobotę pasowaliśmy kolejne zastępy młodych wielbicieli języka polskiego. Jesteśmy wyjątkowo dumni, że kolejne młode pokolenie rozpoczęło swoją przygodę z naszą szkołą i my ze swojej strony przyrzekamy uczyć Was nie tylko jak poprawnie zapisać słowo grzegrzółka, ale przede wszystkim miłości do naszego pięknego kraju – Polski. [end]Tematem, jak widzicie na zdjęciach było morze i jego żyjątka, dziękujemy wszystkim zainteresowanym za wspaniały występ dzieci. Szczególnie Joannie Drążewskiej za dekoracje a Justynie Kosmulskiej za scenariusz. Gratulujemy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a