Sobota, sobota

Nasze soboty zawsze są pełne super atrakcji. Dla przykładu – uczniowie, którzy w zeszłym roku szkolnym odwiedzili Kraków w ramach wymiany ze Szkołą Salwator otrzymali książki upamiętniające tę wspaniałą przygodę. W książce zdjęcia, wspaniałe opisy oraz nasze wspomnienia. Co za pamiątka dla naszych uczniów! Uczniowie klasy 1A natomiast spędzili sobotę bardzo pracowicie, co możecie zobaczyć na zdjęciach. [end]Dodatkowo pierwszaków odwiedziła mama naszej uczennicy, która czytała książki w ramach projektu „Cała szkoła czyta dzieciom”. Brawo Pani Aniu daje Pani cudny przykład naszym uczniom i mamy nadzieję że rodzicom, którzy teraz tłumnie stawią się w następną sobotę.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i