Włochy, ciąg dalszy nastąpił!

Werona, Wenecja nie wiadomo, która piękniejsza!Podobnie jak w Weronie, w Wenecji musieliśmy odnaleźć zabytkowe miejsca i odpowiedzieć na podchwytliwie pytania! Mierzyliśmy pole powierzchni placu św. Marka, liczyliśmy arkady zdobiące pałac Dożów i schody na moście Ponte Rialto. Wjechaliśmy windą na jeden z najwyższych szczytów miasta na wodzie – widoki były przepiękne, a zdjęcia jeszcze wspanialsze! ?[end]Kiedy nadeszła pora obiadowa, niektórzy podratowali się kawałkiem pizzy za €3, a inni wylądowali w prestiżowej restauracji (przez przypadek, oczywiście, to w ogóle nie było planowane) Kiedy dostali rachunek z trzy cyfrową liczbą nie było im do śmiechu… ?Wypływając z Wenecji zostawiliśmy za sobą zachód słońca i majestatyczne miasto na wodzie, jednak wspomnienia wzięliśmy ze sobą na zawsze! ❤ ❤Tekst – Martyna Pawlak, kl. 2 liceum.