Początek roku szkolnego

Witamy w nowym roku szkolnym!1 września /jaka piękna data/ rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Dzień kiedy wzruszenie rodziców i ekscytacja dzieci sięga zenitu. Powitania, nowe znajomości, nowi nauczyciele, nowe etapy, pachnące książki. To jest to, co lubimy najbardziej. Ponadto mieliśmy kilka debiutów. Pani Alina, autorka naszych nowych podręczników, prezentowała je w klasach zerówkowiczów i pierwszoklasistów. [end]Pani Laura wręczała klasom piątym książeczki, które sami napisali w tamtym roku! Ich pierwsze prawdziwe książeczki z ich własnymi wierszami. Cóż za nowy start. Nie możemy się doczekać tego, co ten rok szkolny przyniesie!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto