Początek roku szkolnego

Witamy w nowym roku szkolnym!1 września /jaka piękna data/ rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Dzień kiedy wzruszenie rodziców i ekscytacja dzieci sięga zenitu. Powitania, nowe znajomości, nowi nauczyciele, nowe etapy, pachnące książki. To jest to, co lubimy najbardziej. Ponadto mieliśmy kilka debiutów. Pani Alina, autorka naszych nowych podręczników, prezentowała je w klasach zerówkowiczów i pierwszoklasistów. [end]Pani Laura wręczała klasom piątym książeczki, które sami napisali w tamtym roku! Ich pierwsze prawdziwe książeczki z ich własnymi wierszami. Cóż za nowy start. Nie możemy się doczekać tego, co ten rok szkolny przyniesie!

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i