Nasi absolwenci zdobyli uniwersytety!

Polska Szkoła SEN chciałaby bardzo serdecznie pogratulować wszystkim naszym MATURZYSTOM /tak tym malcom, które dopiero co zaczynały szkołę/, którzy otrzymali swoje wyniki z tegorocznej matury. Jesteśmy z Was ogromnie dumni, szczególnie, że większość zdawała język polski i uzyskała doskonałe wyniki! [end]Swoimi wynikami pochwaliła się chociażby Patrycja, która otrzymała 100 punktów z języka polskiego i dostała się na prawo na DCU. Kolejna zdobywczyni 100 puntów i przyszła absolwentka prawa na Uniwersytecie w Maynooth to Zofia. Allan – język polski na 100 pkt. a rozpocznie swoją biznesową karierę na Trinity College. Matylda, gwiazda zakończenia roku szkolnego, dostała się na wymarzoną weterynarię na USD, Wiktoria na Colaiste Dhulaigh w Coolock na Social Care. A Bartek ma otwartą drogę na architekturę. Pozostałym również poszło świetnie i dostali się na swoje wymarzone studia. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy towarzyszyć Wam w tej wspaniałej przygodzie zakończonej prawdziwym sukcesem. Dziękujemy!y!GRATULUJEMY WAM NAJMOCNIEJ!!! Jesteście najlepsi!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!