Nasi absolwenci zdobyli uniwersytety!

Polska Szkoła SEN chciałaby bardzo serdecznie pogratulować wszystkim naszym MATURZYSTOM /tak tym malcom, które dopiero co zaczynały szkołę/, którzy otrzymali swoje wyniki z tegorocznej matury. Jesteśmy z Was ogromnie dumni, szczególnie, że większość zdawała język polski i uzyskała doskonałe wyniki! [end]Swoimi wynikami pochwaliła się chociażby Patrycja, która otrzymała 100 punktów z języka polskiego i dostała się na prawo na DCU. Kolejna zdobywczyni 100 puntów i przyszła absolwentka prawa na Uniwersytecie w Maynooth to Zofia. Allan – język polski na 100 pkt. a rozpocznie swoją biznesową karierę na Trinity College. Matylda, gwiazda zakończenia roku szkolnego, dostała się na wymarzoną weterynarię na USD, Wiktoria na Colaiste Dhulaigh w Coolock na Social Care. A Bartek ma otwartą drogę na architekturę. Pozostałym również poszło świetnie i dostali się na swoje wymarzone studia. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy towarzyszyć Wam w tej wspaniałej przygodzie zakończonej prawdziwym sukcesem. Dziękujemy!y!GRATULUJEMY WAM NAJMOCNIEJ!!! Jesteście najlepsi!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a