Wakacje!!! Zakończenie roku szkolnego

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy…A ten rok był wyjątkowo dobry, więc tym bardziej żegnamy go z wielkim żalem…Ale, ale przed nami wakacje i …nowy rok szkolny!Ten pożegnaliśmy z wielkim przytupem, gala zakończenia miała swój wyjątkowy scenariusz, który uczcić miał wyróżnionych w tym roku uczniów.[end]Po czworo z każdej klasy od 0 senior wzwyż.Scenariusz oparty na kanwie filmu gangsterskiego, z mnóstwem gagów i śmiesznych scenek, rozbawił najmłodszych, starszaki i rodziców.Na scenie pojawił się też nasz szkolny zespół, który wygrywał piosenki na powitanie lata i wakacji. Swoją obecnością zaszczyciły nas nasze mentorki Elżbieta Ławczys i Lucyna Bzowska, która w ramach lekcji pokazowej przeprowadziła krótkie ćwiczenia „rozciągające”.Po tych krótkich wygibasach, scena została opanowana przez uczniów jadących do Łomży i Miłakowa, którzy zaprezentowali barwy narodowe Irlandii i Polski, które będą nosić w trakcie wakacji w Polsce.Wielkim wzruszeniem okazało się zaproszenie na scenę licealistów, którzy w tym roku ukończyli swoją edukację, na scenie Matylda, uczennica, która jest z nami od początku, opowiedziała jak ważna jest nauka języka polskiego, co wywołało ogólny aplauz a niejednemu zakręciła się łza w oku.Na zakończenie gali na salę wkroczyły dumnie i tłumnie VIP-y, czyli wspomniani nagrodzeni uczniowie, nasz główny punkt programu. Na scenie czekały na nich oklaski, gratulacje i konfetti.A potem już tylko spotkania w klasach, uściski, nagrody, pożegnania i podziękowania. Było wzruszająco!Dziękujemy Wam bardzo za ten kolejny wspaniały rok i czekamy na jeszcze lepsze lata!Dobrych wakacji!!!Byle do września!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów