Wakacje!!! Zakończenie roku szkolnego

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy…A ten rok był wyjątkowo dobry, więc tym bardziej żegnamy go z wielkim żalem…Ale, ale przed nami wakacje i …nowy rok szkolny!Ten pożegnaliśmy z wielkim przytupem, gala zakończenia miała swój wyjątkowy scenariusz, który uczcić miał wyróżnionych w tym roku uczniów.[end]Po czworo z każdej klasy od 0 senior wzwyż.Scenariusz oparty na kanwie filmu gangsterskiego, z mnóstwem gagów i śmiesznych scenek, rozbawił najmłodszych, starszaki i rodziców.Na scenie pojawił się też nasz szkolny zespół, który wygrywał piosenki na powitanie lata i wakacji. Swoją obecnością zaszczyciły nas nasze mentorki Elżbieta Ławczys i Lucyna Bzowska, która w ramach lekcji pokazowej przeprowadziła krótkie ćwiczenia „rozciągające”.Po tych krótkich wygibasach, scena została opanowana przez uczniów jadących do Łomży i Miłakowa, którzy zaprezentowali barwy narodowe Irlandii i Polski, które będą nosić w trakcie wakacji w Polsce.Wielkim wzruszeniem okazało się zaproszenie na scenę licealistów, którzy w tym roku ukończyli swoją edukację, na scenie Matylda, uczennica, która jest z nami od początku, opowiedziała jak ważna jest nauka języka polskiego, co wywołało ogólny aplauz a niejednemu zakręciła się łza w oku.Na zakończenie gali na salę wkroczyły dumnie i tłumnie VIP-y, czyli wspomniani nagrodzeni uczniowie, nasz główny punkt programu. Na scenie czekały na nich oklaski, gratulacje i konfetti.A potem już tylko spotkania w klasach, uściski, nagrody, pożegnania i podziękowania. Było wzruszająco!Dziękujemy Wam bardzo za ten kolejny wspaniały rok i czekamy na jeszcze lepsze lata!Dobrych wakacji!!!Byle do września!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty