Zielone szkoły w Tayto Parku

Co za pogoda i co za przygoda dla naszych zerówkowiczów podczas ich wyprawy do Tayto Parku! Wyprawy w ramach corocznych zielonych szkół, jakie organizujemy dla każdej klasy w czerwcu, żeby wynagrodzić naszym uczniom trud caaałego roku szkolnego. Mnóstwo atrakcji czekało na naszych milusińskich na miejscu, z każdej skorzystali i z uśmiechem do Dublina powrócili /niektórzy przespali całą podróż powrotną/. [end]Dziękujemy rodzicom za pomoc przy opiece nad uczniami, szczególnie Annie Kosakowskiej-Strzałkowskiej i Sebastianowi Karczewskiemu za udokumentowanie wycieczki!