Zielone szkoły – Church Hill, co. Donegal

Olimpiada to nie była jedyna atrakcja minionego weekendu! O nie. Najlepsze czekało na naszych uczniów tuż obok Letterkenny w ośrodku Gartan Outdoor Education & Training Centre w Church Hill w hrabstwie Donegal / które wszystkich bez wyjątku zachwyciło/. Do ośrodka wybraliśmy się w ramach corocznych zielonych szkół. [end]I okazał się to strzał w dziesiątkę! Wspaniała gościnność, profesjonalizm i co najważniejsze wspaniała zabawa, to słowa, którymi można podsumować nasz pobyt w ośrodku. Na miejscu czekały na nas kajaki, ścianka wspinaczkowa i biegi na orientację. Ponadto super instruktorzy, pyszne posiłki, doskonała atmosfera i co warto podkreślić – zapierające dech w piersiach widoki. Jezioro, góry, lasy i pogoda, która była dla nas łaskawa /szczególnie deszcz, który zaczął padać w momencie, gdy wsiadaliśmy o autokarów!/. Przygoda była naprawdę super i na pewno wrócimy do Gartan Outdoor Education & Training Centre w przyszłości!PS. Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii, to najlepszy dowód na wspaniały czas, jaki mieliśmy.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty