Zielone szkoły – Church Hill, co. Donegal

Olimpiada to nie była jedyna atrakcja minionego weekendu! O nie. Najlepsze czekało na naszych uczniów tuż obok Letterkenny w ośrodku Gartan Outdoor Education & Training Centre w Church Hill w hrabstwie Donegal / które wszystkich bez wyjątku zachwyciło/. Do ośrodka wybraliśmy się w ramach corocznych zielonych szkół. [end]I okazał się to strzał w dziesiątkę! Wspaniała gościnność, profesjonalizm i co najważniejsze wspaniała zabawa, to słowa, którymi można podsumować nasz pobyt w ośrodku. Na miejscu czekały na nas kajaki, ścianka wspinaczkowa i biegi na orientację. Ponadto super instruktorzy, pyszne posiłki, doskonała atmosfera i co warto podkreślić – zapierające dech w piersiach widoki. Jezioro, góry, lasy i pogoda, która była dla nas łaskawa /szczególnie deszcz, który zaczął padać w momencie, gdy wsiadaliśmy o autokarów!/. Przygoda była naprawdę super i na pewno wrócimy do Gartan Outdoor Education & Training Centre w przyszłości!PS. Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii, to najlepszy dowód na wspaniały czas, jaki mieliśmy.

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów