Portlick Scout Campsite

Miniony weekend upłynął naszym 3 i 4 klasistom pod znakiem pięknej pogody i wspaniałej przygody w malowniczym ośrodku w Portlick Scout Campsite. Dwudniowa wycieczka obfitowała w super aktywności sportowe, takie jak: strzelanie z łuku, kajaki, ścianka wspinaczkowa, zjazd na linie, leśny tor przeszkód i gwóźdź programu wodna zjeżdżalnia. [end]Na nudę nasi uczniowie w ciągu tych dwóch dni na pewno narzekać nie mogli. Bawili się wyśmienicie, co widać na załączonych zdjęciach autorstwa: Weroniki Butrym-Nikadon, Katarzyny Szyby i Bartka Pilarczyka, które znajdują się w naszej galerii.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a