Portlick Scout Campsite

Miniony weekend upłynął naszym 3 i 4 klasistom pod znakiem pięknej pogody i wspaniałej przygody w malowniczym ośrodku w Portlick Scout Campsite. Dwudniowa wycieczka obfitowała w super aktywności sportowe, takie jak: strzelanie z łuku, kajaki, ścianka wspinaczkowa, zjazd na linie, leśny tor przeszkód i gwóźdź programu wodna zjeżdżalnia. [end]Na nudę nasi uczniowie w ciągu tych dwóch dni na pewno narzekać nie mogli. Bawili się wyśmienicie, co widać na załączonych zdjęciach autorstwa: Weroniki Butrym-Nikadon, Katarzyny Szyby i Bartka Pilarczyka, które znajdują się w naszej galerii.