100 uczniów na 100-lecie Niepodległości Polski

Emocje, start, wygrana! Tak krótko można podsumować udział naszych uczniów w dzisiejszym PolskaEire RUN na 1 km, który odbył się w ramach tegorocznego Festiwalu PolskaEire 2018 w Phoenix Parku organizowanego po raz trzeci przez Ambasadę Polską w Dublinie. [end]Piękna pogoda towarzyszyła nam od samego początku, słońce przygrzewało, polskie flagi powiewały, a z głośników dobywał się głos spikera opowiadający o przyjaźni polsko-irlandzkiej oraz o naszych bohaterach narodowych. Start zaplanowano na 9:30. W biegu wzięło udział 100 uczniów i nauczycieli Polskiej Szkoły SEN. Byliśmy bezkonkurencyjni! Całe podium nasze! Kolejno: Eryk Głowacki III miejsce, Stanisław Bastkowski II miejsce i bezkonkurencyjny Paweł Krakowiak I miejsce, tak właśnie wyglądała pierwsza trójka. Nagrodą dla zwycięzców były pamiątkowe puchary ufundowane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale. Sponsorzy ufundowali drobne gadżety, wodę i banany. Brawo chłopaki, brawo my za tak cudowną ekipę, doping, bieg, wytrwałość.

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła