Zielone Szkoły! Zapisy trwają

Szanowni rodzice! 28 kwietnia upływa termin zapisów na zielone szkoły. W tym roku przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór SUPER WYCIECZEK zarówno jedno, jak i dwudniowych. Zachęcamy ogromnie do skorzystania z tych ofert!Terminy:- 5-6 maja 2018 wyjazd dwudniowy Portlick (kl.3-4)[end]- 19-20 maja 2018 wyjazd dwudniowy – Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii i Irlandii Północnej w Letterkenny i Zielona Szkoła w Hrabstwie Donegal (cała szkoła,uczniowie, nauczyciele, rodzice) 285 miejsc dostępnych miejsc!- 2-3 czerwca 2018 – wyjazd dwudniowy – Portaferry i Belfast (kl. 5-7)- 9 czerwca 2018 Clara Lara (kl. 1 i 2)- 9 czerwca Tayto Park – Przedszkole Kaczuszki, kl. 0 Junior i SeniorSzczegóły otrzymali Państwo drogą mailową. Więcej informacji u nauczycieli wychowawców oraz w sekretariacie szkolnym, gdzie również można dokonywać rezerwacji miejsc.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto