Zielone Szkoły! Zapisy trwają

Szanowni rodzice! 28 kwietnia upływa termin zapisów na zielone szkoły. W tym roku przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór SUPER WYCIECZEK zarówno jedno, jak i dwudniowych. Zachęcamy ogromnie do skorzystania z tych ofert!Terminy:- 5-6 maja 2018 wyjazd dwudniowy Portlick (kl.3-4)[end]- 19-20 maja 2018 wyjazd dwudniowy – Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii i Irlandii Północnej w Letterkenny i Zielona Szkoła w Hrabstwie Donegal (cała szkoła,uczniowie, nauczyciele, rodzice) 285 miejsc dostępnych miejsc!- 2-3 czerwca 2018 – wyjazd dwudniowy – Portaferry i Belfast (kl. 5-7)- 9 czerwca 2018 Clara Lara (kl. 1 i 2)- 9 czerwca Tayto Park – Przedszkole Kaczuszki, kl. 0 Junior i SeniorSzczegóły otrzymali Państwo drogą mailową. Więcej informacji u nauczycieli wychowawców oraz w sekretariacie szkolnym, gdzie również można dokonywać rezerwacji miejsc.

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i