Zielone Szkoły! Zapisy trwają

Szanowni rodzice! 28 kwietnia upływa termin zapisów na zielone szkoły. W tym roku przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór SUPER WYCIECZEK zarówno jedno, jak i dwudniowych. Zachęcamy ogromnie do skorzystania z tych ofert!Terminy:- 5-6 maja 2018 wyjazd dwudniowy Portlick (kl.3-4)[end]- 19-20 maja 2018 wyjazd dwudniowy – Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii i Irlandii Północnej w Letterkenny i Zielona Szkoła w Hrabstwie Donegal (cała szkoła,uczniowie, nauczyciele, rodzice) 285 miejsc dostępnych miejsc!- 2-3 czerwca 2018 – wyjazd dwudniowy – Portaferry i Belfast (kl. 5-7)- 9 czerwca 2018 Clara Lara (kl. 1 i 2)- 9 czerwca Tayto Park – Przedszkole Kaczuszki, kl. 0 Junior i SeniorSzczegóły otrzymali Państwo drogą mailową. Więcej informacji u nauczycieli wychowawców oraz w sekretariacie szkolnym, gdzie również można dokonywać rezerwacji miejsc.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty