Wielkanocne świętowanie

Mazurki, baby, pisanki, żurek, uśmiechy i wspólnie spędzony czas, to jest to, co lubimy najbardziej! To, co z czego jesteśmy najbardziej dumni to właśnie ten czas, kiedy my- nauczyciele, uczniowie i rodzice możemy razem spędzić i świętować. A jest co! Kolejna Wielkanoc, kolejna wiosna za pasem! Każdy, kto dotarł wie, jak było super, dla tych którzy nie mogli, zdajemy relację. Było pysznie i uroczyście. [end]Zobaczyliśmy świetny spektakl wielkanocny, napisany przez Justynę Kosmulską, wyreżyserowany przez Joannę Drążewską (która wraz z pomocnikami wykonała również zachwycające dekoracje), a odegrany przez naszych cudownych, bardzo uzdolnionych uczniów. Spektakl okraszony był również występami artystycznymi: wystąpiła grupa taneczna przygotowana przez Joannę Drążewską, a także grupa muzyków złożona z najmłodszych uczniów, a także rodziców towarzyszących i wygrywających im na instrumentach. Po spektaklu, nastąpiła mniej formalna chwila – degustacja pyszności, dostarczonych przez rodziców, a także powstałych w trakcie warsztatów kulinarnych. Były zatem baby i babeczki, mazurki, słodycze, owoce, pisanki. Niepisanym królem był jednak ŻUREK. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wolontaryjnie, jak co roku, zgłosili się do pomocy przy gotowaniu i przedstawieniu, naszym uczniom za ogrom pracy jaki wykonali, za spektakl, za przygotowanie i przede wszystkim za pochłonięcie tej wielkiej góry jedzenia 😉 Błogosławionych Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wszystkim!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty