Wielkanoc już w sobotę!

Jak co roku, nie inaczej i w tym, świętujemy WIELKANOC! Świętujemy ją oczywiście wspólnie: rodzice, uczniowie, goście i nauczyciele.Przygotowania i realizacja, pełną parą ruszą w najbliższą sobotę. Uczniowie klas starszych podejmą pierwsze próby kulinarne (pieczenie mazurków) w trakcie kolejnego cyklu warsztatów poświęconych polskim świętom i tradycjom.[end]Jak co roku potrzebujemy wolontariuszy, czyli wszystkich zdolnych, kulinarnych zapaleńców, którzy chcieliby pomóc nam w kuchni. Bardzo potrzebujemy pomocy i wsparcia. Chętni proszeni są o kontakt z wychowawcami klas, sekretariatem lub dyrekcją.Na dzień 24 marca 2018 prosimy także o zrobienie i przyniesienie pysznych ciast i wypieków. BARDZO PROSIMY!Żur wielkanocny, białą kiełbaskę, jajka pisanki (wykonane tradycyjną metodą) i najlepsze na świecie mazurki, zrobimy w szkole z uczniami, przy wsparciu mam i tatusiów oczywiście! Nie zabraknie też wody do picia oraz tradycyjnej kawki i herbatkiNasi uczniowie poza dekoracjami i potrawami przygotowują również okolicznościowy program artystyczny.Bardzo liczymy na Państwa obecność.Przyprowadźcie rodzinę i przyjaciół.Bądźmy tego dnia razem.

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny