Wielkanoc już w sobotę!

Jak co roku, nie inaczej i w tym, świętujemy WIELKANOC! Świętujemy ją oczywiście wspólnie: rodzice, uczniowie, goście i nauczyciele.Przygotowania i realizacja, pełną parą ruszą w najbliższą sobotę. Uczniowie klas starszych podejmą pierwsze próby kulinarne (pieczenie mazurków) w trakcie kolejnego cyklu warsztatów poświęconych polskim świętom i tradycjom.[end]Jak co roku potrzebujemy wolontariuszy, czyli wszystkich zdolnych, kulinarnych zapaleńców, którzy chcieliby pomóc nam w kuchni. Bardzo potrzebujemy pomocy i wsparcia. Chętni proszeni są o kontakt z wychowawcami klas, sekretariatem lub dyrekcją.Na dzień 24 marca 2018 prosimy także o zrobienie i przyniesienie pysznych ciast i wypieków. BARDZO PROSIMY!Żur wielkanocny, białą kiełbaskę, jajka pisanki (wykonane tradycyjną metodą) i najlepsze na świecie mazurki, zrobimy w szkole z uczniami, przy wsparciu mam i tatusiów oczywiście! Nie zabraknie też wody do picia oraz tradycyjnej kawki i herbatkiNasi uczniowie poza dekoracjami i potrawami przygotowują również okolicznościowy program artystyczny.Bardzo liczymy na Państwa obecność.Przyprowadźcie rodzinę i przyjaciół.Bądźmy tego dnia razem.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto