Wielkanoc już w sobotę!

Jak co roku, nie inaczej i w tym, świętujemy WIELKANOC! Świętujemy ją oczywiście wspólnie: rodzice, uczniowie, goście i nauczyciele.Przygotowania i realizacja, pełną parą ruszą w najbliższą sobotę. Uczniowie klas starszych podejmą pierwsze próby kulinarne (pieczenie mazurków) w trakcie kolejnego cyklu warsztatów poświęconych polskim świętom i tradycjom.[end]Jak co roku potrzebujemy wolontariuszy, czyli wszystkich zdolnych, kulinarnych zapaleńców, którzy chcieliby pomóc nam w kuchni. Bardzo potrzebujemy pomocy i wsparcia. Chętni proszeni są o kontakt z wychowawcami klas, sekretariatem lub dyrekcją.Na dzień 24 marca 2018 prosimy także o zrobienie i przyniesienie pysznych ciast i wypieków. BARDZO PROSIMY!Żur wielkanocny, białą kiełbaskę, jajka pisanki (wykonane tradycyjną metodą) i najlepsze na świecie mazurki, zrobimy w szkole z uczniami, przy wsparciu mam i tatusiów oczywiście! Nie zabraknie też wody do picia oraz tradycyjnej kawki i herbatkiNasi uczniowie poza dekoracjami i potrawami przygotowują również okolicznościowy program artystyczny.Bardzo liczymy na Państwa obecność.Przyprowadźcie rodzinę i przyjaciół.Bądźmy tego dnia razem.

Inne ciekawe newsy

Moja Mamo, Kocham Cię

Drogie Mamy  Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

Najmłodsi uczniowie wyruszyli na wycieczkę!

Nasi najmłodsi uczniowie — od przedszkola po klasę 1 — wyruszyli dziś na wycieczkę! Pogoda dopisuje, a przed nimi dzień pełen przygód i radości. Życzymy im pięknych chwil!   FOTORELACJA

V Olimpiada Ortograficzna „Chyża Sówka”

W ubiegłą sobotę odbył się finał V Olimpiady Ortograficznej „Chyża Sówka” zorganizowany przez Polską Sobotnią Szkołę im. Wisławy Szymborskiej w Greys, pod honorowym patronatem prof. Jerzego Bralczyka oraz dr Lucyny