Rozdanie medali

W sobotę, zgodnie z obietnicą, rozdaliśmy medale i nagrody dla naszych dzielnych piłkarzy, którzy grali podczas Halowego Turnieju Piłkarskiego w Tallaght z drużynami z całej Irlandii. Przypomnijmy, że najmłodsi z rocznika 2009/2010 zajęli 1 miejsce, wygrywając wszystkie swoje mecze; z Cork 3:0, Tallaght I 9:3, Tallaght II 3:0 i Wexford 3:0. Tytuł najlepszego strzelca przypadł Olafowi Głowackiemu z klasy 2c. [end]Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Patryk Rękas z klasy 2a. Tymek Kijak zwyciężył w kategorii rzutów karnych. Według wewnętrznej oceny sztabu szkoleniowego SEN najlepszym zawodnikiem turnieju był Jakub Owsianka z klasy 3 be. Jeszcze raz gratulujemy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a