Rozdanie medali

W sobotę, zgodnie z obietnicą, rozdaliśmy medale i nagrody dla naszych dzielnych piłkarzy, którzy grali podczas Halowego Turnieju Piłkarskiego w Tallaght z drużynami z całej Irlandii. Przypomnijmy, że najmłodsi z rocznika 2009/2010 zajęli 1 miejsce, wygrywając wszystkie swoje mecze; z Cork 3:0, Tallaght I 9:3, Tallaght II 3:0 i Wexford 3:0. Tytuł najlepszego strzelca przypadł Olafowi Głowackiemu z klasy 2c. [end]Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Patryk Rękas z klasy 2a. Tymek Kijak zwyciężył w kategorii rzutów karnych. Według wewnętrznej oceny sztabu szkoleniowego SEN najlepszym zawodnikiem turnieju był Jakub Owsianka z klasy 3 be. Jeszcze raz gratulujemy!

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i