Rozdanie medali

W sobotę, zgodnie z obietnicą, rozdaliśmy medale i nagrody dla naszych dzielnych piłkarzy, którzy grali podczas Halowego Turnieju Piłkarskiego w Tallaght z drużynami z całej Irlandii. Przypomnijmy, że najmłodsi z rocznika 2009/2010 zajęli 1 miejsce, wygrywając wszystkie swoje mecze; z Cork 3:0, Tallaght I 9:3, Tallaght II 3:0 i Wexford 3:0. Tytuł najlepszego strzelca przypadł Olafowi Głowackiemu z klasy 2c. [end]Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Patryk Rękas z klasy 2a. Tymek Kijak zwyciężył w kategorii rzutów karnych. Według wewnętrznej oceny sztabu szkoleniowego SEN najlepszym zawodnikiem turnieju był Jakub Owsianka z klasy 3 be. Jeszcze raz gratulujemy!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty