Tym razem na parkiet wskoczyły klasy drugie i trzecie! Temat niecodzienny, bo jak czarno na białym można zobaczyć właśnie takimi barwami okraszony. Wydawać się mogło, że trudno będzie znaleźć przebranie na czarno-biały bal, nic bardziej mylnego. I tym razem kreatywność uczniów, a przede wszystkim chyba rodziców, nie zawiodła. Fantazyjne stroje w kolorystyce biało-czarnej sprawiały że poczuliśmy się jak na…szachownicy. [end]W telegraficznym skrócie: mieliśmy zabawę na całego, pląsanie do największych hitów muzyki tanecznej i polskiej, ekstra zabawy taneczne i nie tylko, pod wodzą Pani Justyny, sala przystrojona wspaniałymi dekoracjami przygotowanymi przez Panią Joannę i spółkę. Wszystko to uwiecznił swym aparatem Pan Bartek.

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

