Bal biało czarny

Tym razem na parkiet wskoczyły klasy drugie i trzecie! Temat niecodzienny, bo jak czarno na białym można zobaczyć właśnie takimi barwami okraszony. Wydawać się mogło, że trudno będzie znaleźć przebranie na czarno-biały bal, nic bardziej mylnego. I tym razem kreatywność uczniów, a przede wszystkim chyba rodziców, nie zawiodła. Fantazyjne stroje w kolorystyce biało-czarnej sprawiały że poczuliśmy się jak na…szachownicy. [end]W telegraficznym skrócie: mieliśmy zabawę na całego, pląsanie do największych hitów muzyki tanecznej i polskiej, ekstra zabawy taneczne i nie tylko, pod wodzą Pani Justyny, sala przystrojona wspaniałymi dekoracjami przygotowanymi przez Panią Joannę i spółkę. Wszystko to uwiecznił swym aparatem Pan Bartek.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure