Bal biało czarny

Tym razem na parkiet wskoczyły klasy drugie i trzecie! Temat niecodzienny, bo jak czarno na białym można zobaczyć właśnie takimi barwami okraszony. Wydawać się mogło, że trudno będzie znaleźć przebranie na czarno-biały bal, nic bardziej mylnego. I tym razem kreatywność uczniów, a przede wszystkim chyba rodziców, nie zawiodła. Fantazyjne stroje w kolorystyce biało-czarnej sprawiały że poczuliśmy się jak na…szachownicy. [end]W telegraficznym skrócie: mieliśmy zabawę na całego, pląsanie do największych hitów muzyki tanecznej i polskiej, ekstra zabawy taneczne i nie tylko, pod wodzą Pani Justyny, sala przystrojona wspaniałymi dekoracjami przygotowanymi przez Panią Joannę i spółkę. Wszystko to uwiecznił swym aparatem Pan Bartek.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a