Zaproszenie na Wigilię szkolną

Serdecznie zapraszamy na uroczystą „Wigilię Szkolną” przed Bożym Narodzeniem – 16 grudnia 2017 – czyli jutro 😉 o godzinie 14.30 na sali gimnastycznej – wjazd od Navan Road. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół. Wigilia w całości będzie przygotowana przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli – na stołach znajdziecie na pewno mnóstwo pyszności, dzieci odegrają jasełka. Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2017.[end]Serdecznie zapraszamy również wszystkich przyjaciół szkoły na wigilijny kiermasze książki, które odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Polskiej Szkole SEN w Dublinie w budynku irlandzkim – Colaiste Mhuire i szkole muzułmańskiej do godziny 12.00, a później na sali gimnastycznej w godzinach 13.00 – 16.00 . Wystawione zostaną polskie książki – szczególnie polecamy tytuły dla dzieci, doskonały prezent pod choinkę. Serdecznie zapraszamy!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure