Zaproszenie na Wigilię szkolną

Serdecznie zapraszamy na uroczystą „Wigilię Szkolną” przed Bożym Narodzeniem – 16 grudnia 2017 – czyli jutro 😉 o godzinie 14.30 na sali gimnastycznej – wjazd od Navan Road. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół. Wigilia w całości będzie przygotowana przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli – na stołach znajdziecie na pewno mnóstwo pyszności, dzieci odegrają jasełka. Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2017.[end]Serdecznie zapraszamy również wszystkich przyjaciół szkoły na wigilijny kiermasze książki, które odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Polskiej Szkole SEN w Dublinie w budynku irlandzkim – Colaiste Mhuire i szkole muzułmańskiej do godziny 12.00, a później na sali gimnastycznej w godzinach 13.00 – 16.00 . Wystawione zostaną polskie książki – szczególnie polecamy tytuły dla dzieci, doskonały prezent pod choinkę. Serdecznie zapraszamy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a