Kartki dla Bohaterow gotowe !!!

Kochani uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły. Bardzo dziękujemy za pełną mobilizację i przygotowanie ponad 200 przepięknych kartek dla polskich Bohaterów!!! Szczególne podziękowania dla Mai Górskiej, Kacpra Lipińskiego, Natana Olejniczaka oraz Sylweriusza Wilka za przygotowanie bardzo dużej ilości cudnych kartek oraz Mateuszowi Panfilowi za wzruszający list do Bohatera. Gratulujemy kreatywności także rodzinie 1,5 rocznego Mateusza.[end]Dziękujemy też jednej z babć naszych uczniów, Alinie Procajło, za wiele godzin pracy spędzonych na wklejaniu życzeń i zabezpieczaniu kartek do wysłania. Właśnie zostały wysłane do głównego sztabu akcji Paczka dla Bohatera w Szczecinie i stamtąd wraz z Waszymi życzeniami trafią do domów naszych weteranów wojennych, którzy walczyli o wolną Polskę.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty