Paczka dla Bohatera

Drodzy Rodzice,W tym roku nasza szkoła włączy się do VII edycji akcji charytatywnej Paczka dla Bohatera, skierowanej do wszystkich żołnierzy, którzy walczyli o wolną Polskę. Już od najbliższej soboty nasi uczniowie wraz z harcerzami będą zbierali pieniądze na zakup produktów żywnościowych do tych paczek. Zachęcamy też, aby uczniowie zrobili w domu kartki świąteczne dla naszych Bohaterów. Kartki zbieramy do soboty 28 listopada. [end]Proszę je podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą , do której uczeszcza. Potrzeba ich ponad 1000, także każda kartka będzie bardzo cenna. Z góry dziękujemy i liczymy, że hojnie włączycie się do tej akcji.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a