Paczka dla Bohatera

Drodzy Rodzice,W tym roku nasza szkoła włączy się do VII edycji akcji charytatywnej Paczka dla Bohatera, skierowanej do wszystkich żołnierzy, którzy walczyli o wolną Polskę. Już od najbliższej soboty nasi uczniowie wraz z harcerzami będą zbierali pieniądze na zakup produktów żywnościowych do tych paczek. Zachęcamy też, aby uczniowie zrobili w domu kartki świąteczne dla naszych Bohaterów. Kartki zbieramy do soboty 28 listopada. [end]Proszę je podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą , do której uczeszcza. Potrzeba ich ponad 1000, także każda kartka będzie bardzo cenna. Z góry dziękujemy i liczymy, że hojnie włączycie się do tej akcji.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure