Szkolenie z metody krakowskiej

Zapraszamy nauczycieli, edukatorów oraz entuzjastów metody krakowskiej na dwudniowe warsztaty z profesor Jagodą Cieszyńską Kiedy?Cz. 1 sobota 18 listopada w godz. 17.00 – 19.00Cz. 2 niedziela 19 listopada godz. 9.00 – 19.00. (przerwa obiadowa 14.00 -15.00)[end]Gdzie?Budynek Szkoły Polonijnej SEN , Colaiste Mhuire, Ratoath Road, Cabra, Dublin 7. Koszt warsztatów – 15 euro. Jak się zapisać?Drogą mailową na adres: agnieszka.matys@szkolasen.com. W czasie warsztatów będzie można zakupić książki i materiały dydaktyczne. Ilość miejsc ograniczona. Do zobaczenia !!!!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a