Szkolenie z metody krakowskiej

Zapraszamy nauczycieli, edukatorów oraz entuzjastów metody krakowskiej na dwudniowe warsztaty z profesor Jagodą Cieszyńską Kiedy?Cz. 1 sobota 18 listopada w godz. 17.00 – 19.00Cz. 2 niedziela 19 listopada godz. 9.00 – 19.00. (przerwa obiadowa 14.00 -15.00)[end]Gdzie?Budynek Szkoły Polonijnej SEN , Colaiste Mhuire, Ratoath Road, Cabra, Dublin 7. Koszt warsztatów – 15 euro. Jak się zapisać?Drogą mailową na adres: agnieszka.matys@szkolasen.com. W czasie warsztatów będzie można zakupić książki i materiały dydaktyczne. Ilość miejsc ograniczona. Do zobaczenia !!!!